Święto Szkoły!

Jak co roku Święto Szkoły to niezwykły czas spotkania społeczności szkolnej z Bydgoskimi Olimpijczykami, patronami naszej szkoły. Tym razem nasza uroczystość miała charakter festynu. Dzięki uprzejmości przewodniczącej Rady Osiedla Bielawy, pani Eleonory Rojewskiej, mogliśmy wspólnie z mieszkańcami osiedla świętować na stadionie "Polonii". Swoją obecnością zaszczycili nas Bydgoscy Olimpijczycy. Przygotowaliśmy wiele atracji, z których największym zainteresowaniem cieszyły się: pokaz sprzętu wojskowego, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, występy wokalno-instrumentalne. Czas umilały nam ciasteczka z "Kawiarenki" (upieczone przez uczniów naszej szkoły) oraz pyszna wojskowa grochówka. Zwieńczeniem obchodów Święta Szkoły był Pierwszy Bieg Olimpijczyka, który poprowadził pan Marek Leśniewski - Olimpijczyk z Seulu (1988) i Barcelony (1992). Na uczestników biegu czekały miłe upominki ufundowane przez Radę Osiedla Bielawy. Ogromną atrakcją dnia były pierwsze w historii Bydgoszczy derby w futbolu amerykańskim zorganizowane przez Stowarzyszenie Klub Futbolu Amerykańskiego Bydgoszcz Raiders.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Święto Szkoły będzie przebiegać w równie sympatycznej atmosferze!

Powspominajmy...