Bezpłatne baseny i lodowiska w ferie zimowe dla uczniów

 

W związku ze zbliżającym się terminem ferii zimowych informujemy, iż w dniach

od 17 do 28 stycznia 2022 r.

uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać:

 

- z basenów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu, z basenu w Pałacu Młodzieży, pływalni przy Zespole Szkół nr 5 i lodowiska przy ul. Tomasza Golloba 7 w każdy dzień roboczy od chwili otwarcia do godziny 14:00
- z lodowiska Torbyd w następujących dniach i godzinach:
• poniedziałek i piątek: 10:00-11:30 i 12:00- 13:30
• wtorek, środa, czwartek: 11:00-12:30 i 13:00-14:30.

 

Uczniowie będą mogli bezpłatnie skorzystać z ww. obiektów po okazaniu ważnej Legitymacji szkolnej.

 

Przypominamy, że z pływalni i lodowiska korzystać może 30% obłożenia obiektu. Do limitów mie wlicza się osób zaszczepionych. Powyżej limitu wpuszczane będą jedynie te osoby, które przedstawią certyfikat COVID (druk lub poprzez aplikację).

Proszę również: o przestrzeganie zasad wchodzenia na obiekty oraz zachowanie reżimu sanitarnego (zakrywanie twarzy maseczką, dezynfekcja rąk).

Życzymy miłego wypoczynku podczas ferii!

 

 

Wydział Edukacji i Sportu w załączeniu przesyła pismo Pani Iwony Waszkiewicz Zastępcy Prezydenta Bydgoszczy w sprawie możliwości bezpłatnego korzystania z basenów przez uczniów bydgoskich szkół - pobierz