Drzwi otwarte UTP

Szanowni Uczniowie klas maturalnych,

31 stycznia 2019 roku czekamy na Państwa podczas „Drzwi otwartych”.

Już o godzinie 10:00 zapraszamy na oficjalne rozpoczęcie, podczas którego Dariusz Kulma – Nauczyciel Roku 2008 – wygłosi ciekawy i zdecydowanie przydatny wykład – „Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki”.

To jednak nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy! Uczniowie mogą wziąć udział w warsztatach tematycznych prowadzonych przez naukowców UTP – „Pszczoła miodna w życiu człowieka”, „Klonowanie roślin in vitro”, „Mikrorozmnażanie roślin”, „Pies w bieżni wodnej”, „Zarządzanie jakością według japońskich praktyk”, „Łączenie światłowodów o grubości włosa” i wiele, wiele innych. Pełna lista warsztatów na naszej stronie: http://www.utp.edu.pl/pl/uniwersytet/aktualnosci/dzialalnosc-promocyjna/1635-drzwi-otwarte-2018 lub na facebooku https://www.facebook.com/events/994074637450848/. Zapisy już trwają, a ilość miejsc jest ograniczona.

„Drzwi otwarte” będą także dobrą okazją do indywidualnych rozmów z przedstawicielami wydziałów, zapoznania się z ofertą dydaktyczną i specyfiką poszczególnych kierunków. Zapraszamy do obejrzenia laboratoriów, pracowni, zapoznania się z prowadzonymi badaniami, a przede wszystkim do rozmów z naszymi studentami.

Serdecznie zapraszamy!

 

Pozdrawiam
Katarzyna Tomaszewska-Dobosz
UTP