Egzaminy poprawkowe - VIII 2020
Wysłane przez admin w
EGZAMINY POPRAWKOWE SIERPIEŃ 2020: XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
L.p. |
PRZEDMIOT |
IMIĘ, NAZWISKO UCZNIA |
SKŁAD KOMISJI |
KLASA/ LICZBA UCZNIÓW |
1. |
J. POLSKI 4
24.08.2020, poniedziałek godz. 08.30 sala 103 -------------- J. POLSKI 6
24.08.2020, poniedziałek godz. 12.00 sala 103 |
WG ZAŁĄCZNIKÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS
|
p. Małgorzata Janaszkiewicz p. Anna Połońska p. Aneta Kucińska - przewodnicząca
---------------------
p. Małgorzata Janaszkiewicz p. Aneta Kucińska p. Anna Połońska - przewodnicząca
|
1ap - 1 1bp – 2 1ep - 1
-------------
1C - 2 3B – 3 3D - 1
|
2.
|
HISTORIA 124.08.2020, poniedziałek godz. 09.00 sala 200 |
WG ZAŁĄCZNIKÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS
|
p. Anna Arbszajtis p. Zdzisława Jankowska p. Agnieszka Landowska - przewodnicząca |
1dp – 1
|
3. |
J.NIEMIECKI 524.08.2020, poniedziałek godz. 09.00 sala 303 |
WG ZAŁĄCZNIKÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS
|
p. Ewelina Piotrowiak p. Ludmiła Bożejewicz p. Anna Nowak - przewodnicząca
|
2A – 3 2C – 1 3D – 1
|
4.
|
BIOLOGIA 1
25.08.2020, wtorek godz. 09.00 sala 200 |
WG ZAŁĄCZNIKÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS
|
p. Marta Kujawa p. Agata Geppert p. Urszula Kowalewska - przewodnicząca |
3D - 1
|
5.
|
MATEMATYKA 625.08.2020, wtorek godz. 08.30 sala 103
------------------- MATEMATYKA 8
25.08.2020, wtorek godz. 12.30 sala 103
------------------ MATEMATYKA 7
28.08.2020 piątek godz. 08.30 sala 103 |
WG ZAŁĄCZNIKÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS
|
p. Agata Matuszczak p. Hanna Olejniczak p. Sylwia Wesołowska p. Weronika Gapska - przewodnicząca
-------------------------- p. Agata Matuszczak p. Hanna Olejniczak p. Sylwia Wesołowska p. Weronika Gapska p. Anna Banachowicz - przewodnicząca
-------------------- p. Agata Matuszczak p. Hanna Olejniczak p. Weronika Gapska p. Sylwia Wesołowska - przewodnicząca |
1ap – 2 1bp – 2 1cp - 1 1dp – 1
------------ 1A - 2 1C – 3 1D – 2 1E – 1
---------------- 2A – 1 2C – 1 2E – 1 3B – 3 3C - 1 |
6. |
J.ANGIELSKI 527.08.2020, czwartek godz. 09.00 sala 303 |
WG ZAŁĄCZNIKÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS
|
p. Kinga Radomska - Wypych p. Ewa Korput – Rybska P. Barbara Morawska p. Joanna Szczyrba - przewodnicząca |
1ep - 1 1D – 2 3C – 2
|
7. |
GEOGRAFIA 427.08.2020, czwartek godz. 08.30 sala 103 |
WG ZAŁĄCZNIKÓW POSZCZEGÓLNYCH KLAS
|
p. Grażyna Witkowicz p. Marcin Budzyński p. Beata Sengebusch - Małecka - przewodnicząca
|
1cp - 1 1dp – 2 2A – 1
|