MŁODZI PIŁKARZE NA OBOZIE W HISZPANII

Rzadko się zdarza, by grupy młodzieżowe wyjeżdżały na zgrupowania za granicę. Wyjątkową okazję mieli piłkarze MUKS CWZS, którzy ruszyli na szlifowanie formy do dalekiej Hiszpanii.

Do Lloret de Mar koło Barcelony wybrała się stuosobowa grupa zawodników MUKS CWZS. Ze względu na pokrywające się terminy, między innymi : mistrzostw Polski U-11, obozu kadry KPZPN rocznika 2004 oraz obozu trampkarzy (na obiektach CWZS Zawiszy Bydgoszcz) przygotowujących się do rozgrywek CLJ U15, do Hiszpanii wyjechały drużyny: juniora starszego z trenerem Łukaszem Jankowskim, juniora młodszego z trenerem Maciejem Kremblewskim oraz zawodnicy z rocznika 2004/2005 z trenerami Rafałem Krygierem i Robertem Wójcikiem.

Na piłkarzy MUKS CWZS Bydgoszcz w Hiszpanii czekają bardzo dobrze przygotowane boiska trawiaste, na których odbywać się będą dwa treningi dziennie, wspaniała pogoda (około 15 stopni), sparingi z drużynami z katalońskich akademii, hotele w najwyższym standardzie, coś dla podniebienia czyli pyszne posiłki i piaszczyste plaże na których będzie również czas na odpoczynek.

Dodatkowo zawodnicy zwiedzą Barcelonę z Sagrada Familia czy La Rambla oraz urokliwe miejsca w Tossa De Mar. Wisienką na torcie będzie uczestnictwo w derbowym meczu ligi hiszpańskiej FC Barcelona - Girona.

Zgrupowanie zawodników MUKS CWZS trwało do 26 lutego.

trener Łukasz Jankowski

 

 https://www.youtube.com/watch?v=5-A-Bvg1VcI