NABÓR DO I KLASY PIŁKARSKIEJ CHEMIKA

Bydgoski Klub Sportowy Chemik ogłasza nabór do I klasy XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy o profilu piłka nożna. Testy dla zawodników zainteresowanych uczęszczaniem do klasy odbędą się 2 lipca o godzinie 16:00. Obecnie trwa nabór dokumentów w sekretariacie szkoły, a w dniach 15-22 czerwca odbędzie się rejestracja elektroniczna.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego to najlepsze rozwiązanie dla zawodnika, który chce trenować piłkę nożną. Szkolenie w placówkach tego typu jest najbardziej efektywne. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość szkolenia, którą potwierdzają rokroczne wyniki drużyn młodzieżowych z naszej Akademii Piłkarskiej. Gwarantujemy występy w I lidze juniora starszego i młodszego. Regularnie występujemy w Lidze Makroregionalnej U-19 i Centralnej Ligi Juniorów U-17. Dla najlepszych zawodników perspektywa szybkiego debiutu w pierwszej drużynie, która należy do czołówki IV ligi. W sezonie 2019/2020 w kadrach meczowych znalazło się aż 16 uczniów z roczników 2001-2003, z czego 11 pojawiło się na boisku, a 4 należy do podstawowego składu.

Pozostałe atuty klasy sportowej to m.in.:
  • 5 treningów w tygodniu pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej – pierwszym trenerem jest Szymon Maziarz (UEFA A),
  • wkomponowanie zajęć treningowych w plan lekcji,
  • opieka lekarska i fizjoterapeutyczna – w klubie zatrudniony jest masażysta oraz działa gabinet fizjoterapeutyczny,
  • internat dla zawodników zamiejscowych,
  • możliwość transferu do renomowanego klubu polskiego lub zagranicznego – nasi zawodnicy trafiali w ostatnich latach m.in. do Lazio Rzym, KRC Genk, Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin, czy Śląska Wrocław,
  • letnie zgrupowania sportowe.
Składanie dokumentów w sekretariacie Szkoły: trwa nabór

Rejestracja elektroniczna i dokumenty: 15-22 czerwca -> KLIKNIJ

Terminy testów sprawnościowych:  2 lipca g. 16:00

Miejsce: boisko sztuczne Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik w Bydgoszczy, ul. Glinki 79