Otwarte spotkanie organizacyjne - nabór do klasy piłkarskiej MUKS CWZS Bydgoszcz

Klub MUKS CWZS Bydgoszcz zaprasza wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do klasy piłkarskiej  w XI Liceum Ogólnokształcącym na

OTWARTE spotkanie organizacyjne,

na którym przedstawione zostanie:

-plan szkolenia na najbliższy rok,

-egzamin sprawnościowy który odbędzie się we wtorek 30.06.2020 o godzinie  10:30,

- plan współpracy na linii szkoła - rodzice - klub.

Spotkanie odbędzie się w dniu 22.06.2020 o godzinie 17:00 w hali sportowej XI Liceum Ogólnokształcącego im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego.

Przypominamy również, że kandydaci do klas pierwszych powinni zalogować się od 15-22 czerwca 2020 na stronie bydgoszcz.edu.com.pl i na swojej liście preferencji umieścić klasę, do której będą ubiegać się o przyjęcie.

Wypełniony wniosek należy pobrać ze strony rekrutacyjnej szkoły i złożyć w sekretariacie szkoły.

Pozostałe dokumenty można pobrać ze strony szkoły - zakładka rekrutacja.