Piknik Europejski

21 maja 2014 nasza szkoła zorganizowała w Parku im. Zbigniewa Załuskiego „Piknik Europejski”. Uczestnicy imprezy mogli wziąć udział  w grach, zabawach i quizach dotyczących Unii Europejskiej i zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego.  Na znawców tematyki europejskiej czekały nagrody i upominki.

Piknik przygotowała klasa 3a, Zuza i Mikołaj z klasy ID, zespół pierwszej pomocy przedmedycznej, nieocenionymi konferansjerami byli:  Marzena  i Rafał, a nad oprawą muzyczną pieczę sprawował Paweł. Uczniom pomagali: p. A. Arbszajtis, p.I. Karsznia, p..  Nowak, p.A. Kiełpinska i p. J. Bartelak.

Organizatorzy pikniki dziękują pracownikom bydgoskiego punktu Europe Direct za uatrakcyjnienie imprezy materiałami o UE i licznymi gadżetami.