Pożegnanie uczniów klas III gimnazjum

Nadeszła chwila, kiedy przyszło nam pożegnać uczniów klas III gimnazjum. Był to moment szczególny, gdyż oto ostatni już raz wręczono im świadectwa w murach tej szkoły.

Mamy nadzieję, że wszyscy zapamietacie tę szkołę na zawsze, choć nie zawsze było dobrze, a wichry losu rzucały Was to na mieliznę, to na głęboką wodę. Ale Wy z uporem dążyliśmy do postawionych sobie celów. Choć chwila ta zamyka pewien rozdział Waszego życia, nie możemy mówić tu o końcu. Warto przypomnieć słowa Winstona Churchilla: „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”. Wchodząc w nowy etap swojego życia wspomnijcie czasami Gimnazjum nr 52.

Wspomnijmy Wasze ostatnie chwile w murach szkoły...

 

https://www.magisto.com/album/video/fTc8UlxWA1g_KT8EDmEwCXp6?tp=AgMCXjUm...