Podium dla naszych uczniów w Bydgoskim Konursie Wiedzy Sportowej

W Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy, wspołnie z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym, został przeprowadzony

"Konkurs Wiedzy Sportowej"

dla młodzieży szkół miasta Bydgoszczy.

Odbył się on w piatek, 15 marca 2019 roku i wzięło w nim udział dziewięć trzyosobowych drużym z różnych szkół.

XI LOMS reprezentowali: Patrycja Banach - 1A, Wiktoria Winiarska - 1E, Jakub Szczerba - 2D,

a wspierał ich dzielnie Gracjan Wiśniewski - 2A.

Pytania były podzielone na siedem kategorii. Naszej drużynie najlepiej poszło w kategorii LA i sportach wodnych. To dzięki tym wynikom znaleźlismy się w pierwszej trójce.

Ostatecznie wygrała drużyna z IV LO z wynikiem 36 punktów. Na drugim miejscu I LO z wynikiem 35 punktów i nasza drużyna z wynikiem 34 punktów zdobyła trzecie miejscu.

Jak można zauważyć, byliśmy "o włos" od zwycięztwa!

Dzięki zaangażowaniu naszej dzielnej młodzieży oraz p. Ani Zawichrowskiej i p. Marcina Budzyńskiego, szkoła wzbogacila się o nagrody i przyniosła chwałę szkole im. Bydgoskich Olimpijczyków.

/Marcin Budzyński - opiekun drużyny/