Sukcesy strzelców podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

Ustka od 20 do 22 września 2019 gościła strzelców z czterech północnych województw na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

W składzie Zawiszy Bydgoszcz wystartowała szóstka strzelców XI LO MS i to z sukcesami.

Marta Cichowicz wróciła z czterema medalami: złotym w karabinie pneumatycznym 40 strzałów; srebrnym w konkurencji karabin sportowy 3x20 (strzelanie z trzech postaw klęcząc, leżąc, stojąc) te dwie konkurencje są olimpijskie. Kolejny medal to brąz w nieolimpijskiej konkurencji Ksp  60l. Z kolegą klubowym Jakubem Kowalskim wywalczyła jeszcze złoto w karabinie pneumatycznym MIX - /(Kpn- MIX).

Magda Steltmann również przywiozła medale z konkurencji olimpijskich: w Kpn MIX wywalczyła srebro w parze z Mateuszem Łepakiem, a w karabinie sportowym 3x20 (Ksp 3x20) zajęła 3 miejsce. W karabinie pneumatycznym dołożyła 7 miejsce.

Kolejną osobą, która przywozi medal jest Wiktoria Mrówczyńska. Wywalczyła srebro w Ksp 60 leżąc, do tego zdobyła 4 miejsce w Kpn 40 i 5 miejsce w Ksp 3x20 trzech postawach.

Udanie choć bez medalu startowali Paulina Szymańska i Przemysław Błaś. Zajęli  odpowiednio 5 lokaty w Kpn 40 i Ksp 40 leżąc.

 /Adam Graduszewski/