Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3 września 2018 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019. Wielu z nich przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…, by jak najlepiej pogodzić sport z nauką.

Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 9.00. Najpierw pojawili się uczniowie klas drugich i trzecich XI LOMS, którzy po spotkaniu na sali gimnastycznej spotkali się z wychowawcami w swoich klasach.

Punktem kulminacyjnym tego dnia, była uroczystość o godzinie 10.00, na której pojawili się uczniowie klas pierwszych, stawiający pierwsze kroki w murach naszej szkoły oraz uczniowie klas trzecich gimnazjum.

Do uczniów przemówił p. Dyrektor Mirosław Chojecki, który zachęcił ich do wytężonej pracy, by w przyszłości mogli sięgnąć po "złoto" i stanąć na najwyższym podium. Inspiracją do osiągnięcia tego celu mają być bydgoscy olimpijczycy, a zwłaszcza absolwenci naszej szkoły.

Ten dzień już za nami, dlatego życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

/M.Budzyński/