- W związku z nieobecnością nauczyciela zajęcia wyrównawcze oraz przygotowujace do egzaminu z matematyki z panią Sylwią Wesołowską (27.10.2014) zostały odwołane.
- DWUDNIOWE WARSZTATY ZE WSPARCIA zostały odwołane - odbędą się w listopadzie.
Harmonogram zajęć w ramach projektu „Aktywny w szkole – twórczy w życiu”
październik 2014
NUMER ZADANIA | RODZAJ ZAJĘĆ | PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL | DATA | GODZINY | SALA |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 6.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 304 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 20.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 304 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 27.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 304 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 3.10.2014 | 13.35 - 14.20 | 303 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 10.10.2014 | 13.35 - 14.20 | 303 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 24.10.2014 | 13.35 -14.20 | 303 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 31.10.2014 | 13.35 -14.20 | 303 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 2.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 9.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 16.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 23.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 30.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 6.10.2014 | 14.30 - 15.15 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 13.10.2014 | 14.30 - 15.15 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 20.10.2014 | 14.30 - 15.15 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 27.10.2014 | 14.30 - 15.15 | 302 |
ZADANIE 2 | DWUDNIOWY WYJAZD - WARSZTATY ZE WSPARCIA | EWA JURKIEWICZ ANNA NOWAK ANNA POŁOŃSKA | 18.10.2014 19.10.2014 | ||
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | ANNA NOWAK | 11.10.2014 | 9.00 - 11.30 | 301 |
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | ANNA NOWAK | 11.10.2014 | 11.30 -14.00 | 301 |
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | ANNA NOWAK | 25.10.2014 | 9.00 - 11.30 | 301 |
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | ANNA NOWAK | 25.10.2014 | 11.30 -14.00 | 301 |
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | EWA JURKIEWICZ | 11.10.2014 | 9.00 - 11.30 | 302 |
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | EWA JURKIEWICZ | 11.10.2014 | 11.30 -14.00 | 302 |
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | EWA JURKIEWICZ | 25.10.2014 | 9.00 - 11.30 | 302 |
ZADANIE 2 | WARSZTATY ZE WSPARCIA | EWA JURKIEIWCZ | 25.10.2014 | 11.30 -14.00 | 302 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 7.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 21.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 28.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 2.10.2014 | 13.35 - 14.20 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 9.10.2014 | 13.35 - 14.20 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 16.10.2014 | 13.35 - 14.20 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 23.10.2014 | 13.35 - 14.20 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 30.10.2014 | 13.35 - 14.20 | 103 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 6.10.2014 | 15.20 - 16.15 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 13.10.2014 | 15.20 - 16.15 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 20.10.2014 | 15.20 - 16.15 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 27.10.2014 | 15.20 - 16.15 | 302 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | ANNA BANACHOWICZ | 7.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | ANNA BANACHOWICZ | 21.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | ANNA BANACHOWICZ | 28.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 3.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 10.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 17.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 24.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 31.10.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 1.10.2014 | 16.00 -16.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 1.10.2014 | 16.45 - 17.30 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 8.10.2014 | 16.00 -16.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 8.10.2014 | 16.45 - 17.30 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 15.10.2014 | 16.00 -16.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 15.10.2014 | 16.45 - 17.30 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 22.10.2014 | 16.00 -16.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 22.10.2014 | 16.45 - 17.30 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 29.10.2014 | 16.00 -16.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 29.10.2014 | 16.45 - 17.30 | 202 |
Harmonogram zajęć w ramach projektu „Aktywny w szkole – twórczy w życiu”
wrzesień 2014
NUMER ZADANIA | RODZAJ ZAJĘĆ | PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL | DATA | GODZINY | SALA |
ZADANIE 1 | J. ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 29.09.2014 | 8.00 - 8.45 | 304 |
ZADANIE 1 | J. NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 26.09.2014 | 13.35 - 14.20 | 303 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 29.09.2014 | 14.30 -15.15 | 302 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 30.09.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 29.09.2014 | 15.20 - 16.15 | 302 |
ZADANIE 4 | WYCIECZKA EDUKACYJNA "ZIEMIA CHEŁMIŃSKA - ZAMKI KRZYŻACKIE" | MARCIN BUDZYŃSKI ANNA NOWAK ANNA POŁOŃSKA | 27.09.2014 | 8.00 - 18.00 |
Harmonogram zajęć w ramach projektu „Aktywny w szkole – twórczy w życiu”
czerwiec 2014
NUMER ZADANIA |
RODZAJ ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL |
DATA |
GODZINY |
SALA |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 3.06.2014 | 12.35 - 13.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 10.06.2014 | 12.35 - 13.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 3.06.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SOCJO-TERAPEUTYCZNE | EWA JURKIEWICZ | 7 .06.2014 | 9.00 - 12.45 (z przerwą) | 103 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE (METODA DENISSONA) | ANNA NOWAK | 7 .06.2014 | 9.00 - 12.45 (z przerwą) | 104 |
ZADANIE 2 | DWUDNIOWY WYJAZD - WARSZTATY ZE WSPARCIA | EWA JURKIEWICZ ANNA NOWAK ANNA POŁOŃSKA | 14.06.2014 15.06.2014 | ||
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 4.06.2014 | 15.25 - 16.10 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 4.06.2014 | 16.10 - 16.55 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 11.06.2014 | 15.25 - 16.10 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 11.06.2014 | 16.10 - 16.55 | 202 |
ZADANIE 4 | 1 WYJŚCIE W RAMACH ŚCIEŻKI EKOLOGICZNEJ | AGATA GEPPERT | CZERWIEC | ||
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 3.06.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 10.06.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 |
2 WYJŚCIA DO MUZEUM |
JERZY BARTELAK | CZERWIEC | ||
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 2.06.2014 | 13.40- 14.25 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 2.06.2014 | 14.30-15.15 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 9.06.2014 | 13.40- 14.25 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 9.06.2014 | 14.30-15.15 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 16.06.2014 | 13.40- 14.25 | 103 |
ZADANIE 4 | 3 WYJŚCIA DO TEATRU, OPERY | ANNA POŁOŃSKA | CZERWIEC | ||
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 2.06.2014 | 15.30-17.30 | 13 |
ZADANIE 5 | DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) | PAWEŁ KUZEMKO | 3.06.2014 | 13.30-15.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 3.06.2014 | 15.30-17.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 4.06.2014 | 14.30-16.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 5.06.2014 | 14.30-16.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 6.06.2014 | 13.30-15.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 6.06.2014 | 15.30-17.30 | 13 |
ZADANIE 5 | DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) | PAWEŁ KUZEMKO | 9.06.2014 | 15.30-17.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 11.06.2014 | 14.30-16.30 | 13 |
ZADANIE 5 | DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) | PAWEŁ KUZEMKO | 12.06.2014 | 14.30-16.30 | 13 |
ZADANIE 5 | DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) | PAWEŁ KUZEMKO | 13.06.2014 | 13.30-15.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 16.06.2014 | 15.30-17.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 17.06.2014 | 13.30-15.30 | 13 |
ZADANIE 5 |
DORADZTWO ZAWODOWE (GRUPA 2 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE) |
PAWEŁ KUZEMKO | 18.06.2014 | 15.15-17.15 | 13 |
W związku z nieobecnością nauczyciela zajęcia ze ścieżki ekologicznej z p. Agatą Geppert (28.05.2014) zostały odwołane.
Harmonogram zajęć w ramach projektu „Aktywny w szkole – twórczy w życiu”
maj 2014
NUMER ZADANIA |
RODZAJ ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL |
DATA |
GODZINY |
SALA |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 13.05.2014 | 12.35 - 13.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 20.05.2014 | 12.35 - 13.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 27.05.2014 | 12.35 - 13.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 13.05.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 20.05.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 27.05.2014 | 8.00 - 8.45 | 201 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SOCJO-TERAPEUTYCZNE | EWA JURKIEWICZ | 06.05.2014 | 13.00 - 16.15 (z przerwą) | 103 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SOCJO-TERAPEUTYCZNE | EWA JURKIEWICZ | 07.05.2014 | 11.30 - 15.45 (z przerwą) | 103 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SOCJO-TERAPEUTYCZNE | EWA JURKIEWICZ | 24.05.2014 | 9.00 - 12.45 (z przerwą) | 103 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE (METODA DENISSONA) | ANNA NOWAK | 06.05.2014 | 13.00 - 16.15 (z przerwą) | 104 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE (METODA DENISSONA) | ANNA NOWAK | 07.05.2014 | 11.30 - 15.45 (z przerwą) | 104 |
ZADANIE 2 | ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE (METODA DENISSONA) | ANNA NOWAK | 24.05.2014 | 9.00 - 12.45 (z przerwą) | 104 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 8.05.2014 | 8.00-8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 15.05.2014 | 8.00-8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 22.05.2014 | 8.00-8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 29.05.2014 | 8.00-8.45 | 103 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 12.05.2014 | 8.00-8.45 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 19.05.2014 | 8.00-8.45 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 9.05.2014 | 13.40 - 14.25 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 16.05.2014 | 13.40 - 14.25 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 23.05.2014 | 13.40 - 14.25 | 302 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 12.05.2014 | 14.35 - 15.20 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 26.05.2014 | 14.35 - 15.20 | 201 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 14.05.2014 | 15.25 - 16.10 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 14.05.2014 | 16.10 - 16.55 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 28.05.2014 | 15.25 - 16.10 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 28.05.2014 | 16.10 - 16.55 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 13.05.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 20.05.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 27.05.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | WYCIECZKA "KUJAWY" | MARCIN BUDZYŃSKI ANNA NOWAK ANNA POŁOŃSKA | 10.05.2014 | 7.45 -17.00 | |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 12.05.2014 | 13.40- 14.25 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 12.05.2014 | 14.30-15.15 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 19.05.2014 | 13.40- 14.25 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 19.05.2014 | 14.30-15.15 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 26.05.2014 | 13.40- 14.25 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI KULTURALNEJ | ANNA POŁOŃSKA | 26.05.2014 | 14.30-15.15 | 103 |
ZADANIE 5 | DORADZTWO ZAWODOWE (ZAJĘCIA GRUPOWE) | PAWEŁ KUZEMKO | 9.05.2014 | 13.35-16.45 (z przerwą) | 103 |
ZADANIE 5 | DORADZTWO ZAWODOWE (ZAJĘCIA GRUPOWE) | PAWEŁ KUZEMKO | 23.05.2014 | 13.35-16.45 (z przerwą) | 103 |
W związku z nieobecnością nauczyciela zajęcia z p. Anną Połońską (10.04.2014) zostały odwołane.
kwiecień 2014
NUMER ZADANIA |
RODZAJ ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL |
DATA |
GODZINY |
SALA |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 4.04.2014 | 14.35 - 15.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 11.04.2014 | 14.35 - 15.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 3.04.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 10.04.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | EWA JURKIEWICZ | 5.04.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 103 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | EWA JURKIEWICZ | 12.04.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 103 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | EWA JURKIEWICZ | 26.04.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 103 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | ANNA NOWAK | 12.04.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 104 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 3.04.2014 | 8.55 - 9.40 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 10.04.2014 | 8.55 - 9.40 | 103 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 7.04.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 28.04.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 4.04.2014 | 8.00 - 8.45 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 11.04.2014 | 8.00 - 8.45 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 3.04.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 10.04.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | AGATA MATUSZCZAK | 7.04.2014 | 14.35 - 15.20 | 11 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | AGATA MATUSZCZAK | 14.04.2014 | 11.00 - 11.45 | 11 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 2.04.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 9.04.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 2.04.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 9.04.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 14.04.2014 | 10.45 - 11.30 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 14.04.2014 | 11.30-12.15 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 1.04.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 8.04.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 16.04.2014 | 11.00-11.45 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 16.04.2014 | 11.45 -12.30 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 7.04.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 14.03.2014 | 12.15-13.00 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 14.03.2014 | 13.00-13.45 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 2.04.2014 | 15.30 - 16.15 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 16.04.2014 | 15.00 - 15.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 16.04.2014 | 15.45 - 16.30 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 30.04.2014 | 15.30 - 16.15 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 1.04.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 8.04.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 14.04.2014 | 12.00-12.45 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 14.04.2014 | 12.45-13.30 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 29.04.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
W związku z przebywaniem nauczyciela na zwolnieniu lekarskim zajęcia z p. Ewą Jurkiewicz (08.03.2014) zostały odwołane.
marzec 2014
NUMER ZADANIA | RODZAJ ZAJĘĆ | PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL | DATA | GODZINY | SALA |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 7.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 14.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.ANGIELSKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 28.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 6.03.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 13.03.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 1 | J.NIEMIECKI | LUDMIŁA BOŻEJEWICZ | 27.03.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | EWA JURKIEWICZ | 8.03.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 103 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | EWA JURKIEWICZ | 22.03.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 103 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | ANNA NOWAK | 8.03.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 104 |
ZADANIE 2 | WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE | ANNA NOWAK | 22.03.2014 | 9.00 - 14.00 (w tym 30 min. przerw) | 104 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 6.03.2014 | 8.55 - 9.40 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 13.03.2014 | 8.55 - 9.40 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 20.03.2014 | 8.55 - 9.40 | 103 |
ZADANIE 2 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 27.03.2014 | 8.55 - 9.40 | 103 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 3.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 10.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 17.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 24.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 2 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 31.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 7.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 14.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 21.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 28.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 6.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 13.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 20.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | SYLWIA WESOŁOWSKA | 27.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 302 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | AGATA MATUSZCZAK | 24.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 11 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | AGATA MATUSZCZAK | 24.03.2014 | 15.25 - 16.10 | 11 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | AGATA MATUSZCZAK | 31.03.2014 | 14.35 - 15.20 | 11 |
ZADANIE 3 | MATEMATYKA | AGATA MATUSZCZAK | 31.03.2014 | 15.25 - 16.10 | 11 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 5.03.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 12.03.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 19.03.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANETA KUCIŃSKA | 26.03.2014 | 13.40 - 14.25 | 201 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 5.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 12.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 19.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 26.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 4.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 11.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 18.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 25.03.2014 | 8.00 - 8.45 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 3.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 10.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 17.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 24.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 3 | J.POLSKI | ANNA POŁOŃSKA | 31.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 103 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 5.03.2014 | 15.00 - 15.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 5.03.2014 | 15.45 - 16.30 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 19.03.2014 | 15.00 - 15.45 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA EKOLOGICZNA | AGATA GEPPERT | 19.03.2014 | 15.45 - 16.30 | 202 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 4.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 11.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 18.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
ZADANIE 4 | ŚCIEŻKA TOŻSAMOŚĆ REGIONALNA I WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE | JERZY BARTELAK | 25.03.2014 | 7.10 - 7.55 | 200 |
W związku z przebywaniem nauczyciela na zwolnieniu lekarskim zajęcia z matematyki z p. Agatą Matuszczak (24.02.2014) zostały odwołane.
luty 2014
NAZWA I ADRES SZKOŁY : Gimnazjum nr 52 ul. Cicha 59 85-650 Bydgoszcz |
|
|||||
NUMER ZADANIA |
RODZAJ ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL |
DATA |
GODZINY |
SALA |
|
ZADANIE 1 |
J.ANGIELSKI |
LUDMIŁA BOŻEJEWICZ |
21.02, 28.02 |
14.35 - 15.20 |
201 |
|
ZADANIE 1 |
J.NIEMIECKI |
LUDMIŁA BOŻEJEWICZ |
20.02, 27.02 |
13.40 - 14.25 |
201 |
|
ZADANIE 2 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
20.02, 27.02 |
8.55 - 9.40 |
103 |
|
ZADANIE 2 |
MATEMATYKA |
SYLWIA WESOŁOWSKA |
17.02, 24.02 |
14.35 - 15.20 |
302 |
|
ZADANIE 3 |
MATEMATYKA |
AGATA MATUSZCZAK |
17.02 (2h), 24.02 (2h) |
14.35 - 15.20, 15.25 - 16.10 |
11 |
|
ZADANIE 3 |
MATEMATYKA |
SYLWIA WESOŁOWSKA |
20.02 (2h), 27.02 (2h) |
14.35 - 15.20, 15.25 -16.10 |
302 |
|
ZADANIE 3 |
MATEMATYKA |
SYLWIA WESOŁOWSKA |
21.02 , 28.02 |
8.00 - 8.45 |
302 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANETA KUCIŃSKA |
19.02 , 26.02 |
13.40 - 14.25 |
201 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
17.02, 24.02 |
7.10 - 7.55 |
103 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
18.02, 25.02 |
8.00 - 8.45 |
103 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
19.02, 26.02 |
7.10 - 7.55 |
103 |
W związku z przebywaniem nauczyciela na zwolnieniu lekarskim zajęcia z j. niemieckiego (30.01.14) oraz z j. angielskiego (31.01.14) zostały odwołane.
styczeń 2014
NAZWA I ADRES SZKOŁY : Gimnazjum nr 52 ul. Cicha 59 85-650 Bydgoszcz |
||||||
NUMER ZADANIA |
RODZAJ ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY/ NAUCZYCIEL |
DATA |
GODZINY |
SALA |
|
ZADANIE 1 |
J.ANGIELSKI |
LUDMIŁA BOŻEJEWICZ |
17.01, 24.01, 31.01 |
14.35-15.20 |
201 |
|
ZADANIE 1 |
J.NIEMIECKI |
LUDMIŁA BOŻEJEWICZ |
16.01, 23.01, 30.01 |
13.40-14.25 |
201 |
|
ZADANIE 2 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
16.01, 23.01, 30.01 |
8.55-9.40 |
103 |
|
ZADANIE 2 |
MATEMATYKA |
SYLWIA WESOŁOWSKA |
13.01, 20.01, 27.01 |
14.35-15.20 |
302 |
|
ZADANIE 3 |
MATEMATYKA |
AGATA MATUSZCZAK |
13.01, 20.01, 27.01 |
14.35-15.20 |
11 |
|
ZADANIE 3 |
MATEMATYKA |
SYLWIA WESOŁOWSKA |
9.01, 16.01, 23.01, 30.01 |
14.35-15.20 |
302 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANETA KUCIŃSKA |
8.01, 15.01, 22.01, 29.01 |
13.40-14.25 |
201 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
13.01, 20.01, 27.01 |
7.10-7.55 |
103 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
14.01, 21.01, 28.01 |
8.00 -8.45 |
103 |
|
ZADANIE 3 |
J.POLSKI |
ANNA POŁOŃSKA |
15.01, 22.01, 29.01 |
7.10-7.55 |
103 |