Nauczyciele i trenerzy

Nauczyciele i trenerzy Zespołu Szkół nr 9                                                   2018/2019

  

Nazwisko i imię
Przedmiot
Nazwisko i imię
Przedmiot 

Arbszajtis Anna

historia, wos 

Lemanczyk Leszek

trener – wioślarstwo

Banachowicz Anna 

n-el bibliotekarz, j. polski, informatyka

Lewandowski Jacek

trener - lekkoatletyka

Bartelak Jerzy

ed. dla bezpiecz.,historia

Matuszczak Agata

matematyka

Bełka-Siemion Aneta

trener

Maziarz Szymon

trener

Bożejewicz Ludmiła

j. niemiecki, j.angielski

Minda Mateusz

psycholog sportu

Budzyński  Marcin

geografia, religia

Morawska Barbara

j. niemiecki, j.angielski

Chojecki Mirosław

Dyrektor szkoły

historia, wos

Nowak Anna

pedagog gimnazjum

Czubak Tomasz 

trener - wioślarstwo

Nowakowski Waldemar

trener

Dziekoński Rafał

trener

Olejniczak Hanna

matematyka, informatyka

Gapska Weronika

matematyka, fizyka

Osiński Daniel

trener - piłka nożna

Gąsior Rafał  

trener - piłka siatkowa

Oździńska Joanna             

zajęcia artystyczna

Geppert Agata 

biologia 

Paluszczak Tomasz

trener - kajakarstwo

Glaza Patryk

trener

Paprocka Beata

religia

Gruszka Piotr

trener – piłka nożna

Piotrowiak Ewelina

język niemiecki 

Janaszkiewicz Małgorzata

język polski

Połońska Anna

język polski, informatyka

Jankowska Zdzisława

historia, wos

Radomska-Wypych Kinga

język angielski

Jankowski Łukasz

trener - piłka nożna

Rakowski Wiesław  

trener - kajakarstwo

Juhnke Maciej

trener - kajakarstwo

Sengebusch-Małecka Beata

język polski, wok

Kara Daniel

trener

Słowiński Mariusz

trener

Kazieko Izabela

język angielski, język polski

Stefańska  Malwina

  trener

Kiełpinska Anna

wychowanie do życia w rodzinie

Szczepkowski Jan

trener - kajakarstwo

Kopczyk Agata

trener - piłka siatkowa

Szczyrba Joanna

język angielski 

Korput-Rybska Ewa

język angielski

Szukaj-Gamalczyk Katarzyna

język polski, etyka

Kowalczyk Krzysztof

trener - piłka siatkowa

Terebus Irena

pedagog liceum

Kowalewska Urszula

chemia, przedsiębiorczość

Walczak Piotr

wychowanie fizyczne

Kucińska Aneta

język polski

Wesołowska Sylwia

matematyka, informatyka

Kujawa Marta 

biologia, chemia

Witkowicz Grażyna

geografia

Kulik Tomasz

technika

Zaczek Tomasz

trener - piłka siatkowa

Kwiatkowski Maciej

trener

Zawichrowska Anna

wychowanie fizyczne

Landowska Agnieszka

Wicedyrektor szkoły

historia, wos