Dyżury nauczycieli i trenerów

Dyżury nauczycieli Zespołu Szkół nr 9 -  II semestr (MAJ)  roku szkolnego 2017/2018

 

( nauczyciele pozostają  do dyspozycji Rodziców w pokoju nauczycielskim osobiście

oraz pod numerem telefonu  52 341 34 48 )

  

Nazwisko nauczyciela
Nauczany
przedmiot
Dzień tygodnia
Godzina dyżuru

ARBSZAJTIS A.              

historia

wtorek

11:35 – 12:20

BARTELAK J.          

ed.dla bezpieczeństwa/his.

czwartek

9:45 – 10:30

BOŻEJEWICZ L.           

j. niemiecki/ j. angielski

wtorek

10.40-11.25

BUDZYŃSKI M.                       

religia/geografia

piątek

10.40 – 11:25

GAPSKA W.     

matematyka

środa

9.45-10.30

GEPPERT A.                               

biologia

piątek

10:40 – 11:25

JANASZKIEWICZ M.          

j. polski

czwartek

8:50 – 9:35

KAZIEKO I.               

j.angielski/j.polski

środa

11.35-12.20

KAŻARNOWICZ – TRYBUŚ I.        

chemia

 

 

KORPUT – RYBSKA E.            

j. angielski

poniedziałek

10:40 – 11:25

KOWALEWSKA U.    

chemia/ przedsiębior.

środa

15:20 – 16:05

KUCIŃSKA A.                                

 j. polski

poniedziałek

10:40 – 11:25

KUJAWA M.                     

chemia, biologia

czwartek

9.45-10.30

MATUSZCZAK A.                    

matematyka

środa

10.40 – 11.25

MORAWSKA B.  

j. niemiecki/ j. angielski

czwartek

11:35 – 12:20

OLEJNICZAK H.                    

matematyka

wtorek

11:35 – 12:20

OŹDZIŃSKA J.            

zaj. artystyczne

wtorek

11:35 – 12:20

PAPROCKA B.   

religia

piątek

13.35 - 14.20

PIOTROWIAK E.            

j. niemiecki

wtorek

9:45 – 10:30

POŁOŃSKA A.                            

j. polski

piątek

12.40-13.25

RADOMSKA – WYPYCH K.    

j. angielski

piątek

9:45 – 10:30

SENGEBUSCH – MAŁECKA B.  

j. polski

czwartek

13:35 – 14:20

SZCZEPKOWSKI J.  

wychowanie fizyczne

wtorek

10:40 – 11:25

SZCZYRBA J.                       

j. angielski

środa

11:35 – 12:20

SZUKAJ – GAMALCZYK K.        

j. polski

piątek

8:50 – 9:35

SZYMAŃSKI B.                   

historia, wos

czwartek

13:35-14:20

SZYMIELEWICZ M.  

wychowanie fizyczne

wtorek

10:40 – 11:25

WALCZAK P.           

wychowanie fizyczne

czwartek

14:30 – 15:55

WESOŁOWSKA S.                  

matematyka

czwartek

8.50 - 9.35

WITKOWICZ G.                       

geografia

czwartek

9:45 – 10:30

ZAWICHROWSKA A.    

wychowanie fizyczne

poniedziałek

13:35 – 14:20