Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum

KLASA
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
RODZAJ/ NAZWA ZAJĘC
TERMIN

 

1A

 

E. PIOTROWIAK

 

B. MORAWSKA

 

A. KUCIŃSKA

 

J.OŹDZIŃSKA

 

 

A. ZAWICHROWSKA

 

 

U. KOWALEWSKA

 

 

M. BELLWON

 

 

H. OLEJNICZAK

 

 

K. RADOMSKA-WYPYCH

 

E. KORPUT-RYBSKA

 

M. BUDZYŃSKI

 

 

M. SZYMIELEWICZ

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

Zajęcia doraźne z wok

 

 

Zajęcia doraźne z wych – fiz

 

 

Zajęcia doraźne z chemii i podstaw przedsiębiorczości

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.I).

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.II).

 

Zajęcia doraźne z geografii

Koło krajoznawczo – turystyczne

 

Koło krajoznawczo - turystyczne

 

2. 8:00-8:45  wt.

 

2. 8:00-8:45 wt.

 

 2 . 8:00  - 8:45 pt.

 

1. 7.10-8.00 czw

 

 

12. 17:00-17:45 czw

 

 

 

10. 15. 20-16.05 pn.

 

9. 14.30-15.15 wt.

 

 

1. 7.10 – 7.55  pn

 

 

8. 13.35–14.20 pon.

 

3. 8.50-9.35 – pt..

 

11 l. 16.10 – 16.55 śr

1 sobota miesiąca

 

1 sobota miesiąca

 

1B

 

 

A. KUCIŃSKA

 

E. PIOTROWIAK

 

H. OLEJNICZAK

 

M. BUDZYŃSKI

 

 

M. SZYMIELEWICZ

 

A.  ARBSZAJTIS

 

 

M.BELLWON

 

 U. KOWALEWSKA

 

 

K. RADOMSKA-WYPYCH

 

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

Zajęcia doraźne z geografii

Koło krajoznawczo – turystyczne

 

Koło krajoznawczo – turystyczne

 

Zajęcia doraźne z historii

 

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

Zajęcia doraźne z chemii i podstaw przedsiębiorczości

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego.

 

 

 1. 7:10 – 7::55 pt.

 

2. 8:00-8:45  wt.

 

1. 7.10 – 7.55 pn

 

9. 14.30-15.15 czw.

1 sobota miesiąca

 

1 sobota miesiąca

 

2l. 8:00- 8:45 wt.

 

 

2. 8.00 – 8.45 śr.

 

15. 20-16.05 pn.

 

 

8. 13.35–14.20 pon.

 

 

1C

 

A. MATUSZCZAK

 

E. PIOTROWIAK

 

B. MORAWSKA

 

M. BELLWON

 

U. KOWALEWSKA

 

G.WITKOWICZ

 

K.SZUKAJ -GAMALCZYK

 

I.KAZIEKO

 

 

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

Zajęcia doraźne z chemii i podstaw przedsiębiorczości

Zajęcia doraźne z geografii

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

 

1. 7.10 – 7.55 czw

 

8. 13:35-14:20 czw.

 

2. 8:00-8:45 śr

 

2. 8.00 – 8.45 śr.

 

10. 15. 20-16.05 pn.

 

1. 7.10 – 7.55 wt

 

2. 8.00 – 8.45 śr.

 

9. 14.30-15.15 pon.

 

1D

 

E. PIOTROWIAK

 

U.KOWALEWSKA

 

 

J.OŻDZINSKA

 

M. BELLWON

 

E.KORPUT-RYBSKA

 

 

M. BUDZYŃSKI

 

 

 

M. SZYMIELEWICZ

 

I.KAZIEKO

 

 

S. WESOŁOWSKA

M. JANASZKIEWICZ

 

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z chemii i podstaw przedsiębiorczości

 

Zajęcia doraźne z wok-u

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.I).

 

 

Zajęcia doraźne z geografii

Koło krajoznawczo – turystyczne

 

 

Koło krajoznawczo – turystyczne

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

 

 

Zajęcia doraźne z matematyki

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

 

 

8. 13:35-14:20 czw.

 

10.15. 20 - 16.05 pn.

 

 

1. 7.10-7.55 czw

 

2. 8.00 - 8.45 śr.

 

16.10-16.55 – śr.

 

 

11 l. 16.10 – 16.55 śr

1 sobota miesiąca

 

 

1 sobota miesiąca

 

10. 15.20-16.05 pt.

 

11.16.10 – 16.55pn.

 

1. 7.10- 7.55pt. IIgr

4. 9.45 –10.30 śr. Igr

 

1E

 

A. ARBSZAJTIS

 

 

B. SENDEBUSCH-MAŁECKA

 

 

M. BUDZYŃSKI

 

 

 

M. SZYMIELEWICZ

J.OŹDZIŃSKA

 

U.KOWALEWSKA

 

 

M.BELLWON

 

 

S. WESOŁOWSKA

 

J. SZCZYRBA

 

Zajęcia doraźne z historii

 

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

 

Zajęcia doraźne z geografii

 

 

 

Koło krajoznawczo – turystyczne

Zajęcia doraźne

 

Zajęcia doraźne z chemii i podstaw

przedsiębiorczości

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

Zajęcia doraźne z j. angielskiego

 

4l. 9:45-10:30 pn.

 

 

11. 16.10 -16.55 czw.

 

 

11 l. 16.10 – 16.55 śr

1 sobota miesiąca

 

 

1 sobota miesiąca

1. 7.10-8.00 czw

 

 

15. 20.- 16.05 pn.

 

4. 9.45-10.30 wt.

 

 

11.16.10-16.55 śr.

 

11. 16.10 -16.55 pn.

 

 

 

 

 

klasa
Nauczyciel prowadzący
Nazwa zajęć
Termin

 

2A

 

M. JANASZKIEWICZ

 

 

G. WITKOWICZ

 

E. PIOTROWIAK

 

A. ZAWICHROWSKA

 

J. SZCZYRBA

 

H. OLEJNICZAK

 

Z. JANKOWSKA

 

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

 

 Zajęcia doraźne z geografii

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z wych- fiz.

 

Zajęcia doraźne z j. angielskiego

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

Zajęcia doraźne z historii

 

 

9. 14.30 -  15.15 pn

 

 

1 7.10 – 7.55 wt

 

2. 8:00-8:45 pt.

 

1. 7.10 – 7.55 pt.

 

3. 8:50 – 9:35  pt.

 

9. 14.30 -  15.15 wt.

 

1 7.10 – 7.55 wt

 

 

2B

 

Z. JANKOWSKA

 

G. WITKOWICZ

 

B. MORAWSKA

 

K.RADOMSKA-WYPYCH

 

B. SENGEBUSCH – MAŁECKA

 

S. WESOŁOWSKA

 

 

Zajęcia doraźne z historii

 

Zajęcia doraźne z geografii

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

1. 7.10 – 7.55 wt.

 

1. 7.10 – 7. 55 wt.

 

2. 8:00 – 8:45 pon

 

8. 13.35 – 14.20 śr.

 

9. 14:20 – 15:15 pt.

 

 

9.14.30-15.15 wt.

 

 

2C

 

E. PIOTROWIAK

 

A. KUCIŃSKA

 

G. WITKOWICZ

 

A. GEPPERT

 

W. GAPSKA

 

A. ARBSZAJTIS

 

K.RADOMSKA-WYPYCH

 

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

Zajęcia doraźne z geografii

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

Zajęcia doraźne z historii

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

 

 

2. 8:00-8:45 pt.

 

2. 8:00 – 8:45 śr.

 

1. 7.10 – 7.55 .wt

 

1. 8.00 – 8.45  pt.

 

8.13.35-14.20 pon.

 

2l. 8:00-8:45 wt.

 

8. 13.35–14.20 pon.

 

 

2D

 

M. JANASZKIEWICZ

 

S. WESOŁOWSKA

 

B. MORAWSKA

 

 

 

A. GEPPERT

 

A. ARBSZAJTIS

 

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

Zajęcia doraźne z matematyki

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

 

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

Zajęcia doraźne z historii

 

 

1. 7.10 – 7.55 pt.

 

11.16.10 – 16.55 pn.

 

2. 8:00-8:45 czw.

 

 

 

2. 8.00 – 8.45 pt.

 

11. 16:10 -16:55 pn.

 

2E

 

A. ARBSZAJTIS

 

A.GEPPERT

 

E. PIOTROWIAK

 

B. SENGEBUSCH – MAŁECKA

 

E.KORPUT-RYBSKA

 

 

 

 

Zajęcia doraźne z historii

 

Zajęcia doraźne z biologii

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

 

Zajęcia doraźne z j. angielskiego

 

 

4. 9.45-10.30 pt.

 

2. 8.00 – 8.45 pt.

 

2. 8:00-8:45 pt.

 

10. 15:20-16:05 pn.

 

 

1. 7:10 – 7:55 pn.

 

Klasa
Nauczyciel prowadzący
Nazwa zajęć
Termin

 

3A

 

A.  ARBSZAJTIS

 

 

 

A. KUCIŃSKA

 

 

 

G. WITKOWICZ

 

 

 

E. PIOTROWIAK

 

 

B. MORAWSKA

 

 

 

Zajęcia doraźne z historii

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii

 

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

 

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

 

 

 

4. 9:45 – 10:30 pn.

 

 

1. 7:10 – 7:55 wt.

 

 8.13:35 – 14:20 czw

 

 

14.30 – 15.15 wt

 

 

 

8. 13:35 14:20 pn.

 

 

9. 14.30-15.15 pt

 

 

3B

G.WITKOWICZ

 

 

 

E. PIOTROWIAK

 

 

B. MORAWSKA

 

 

W. GAPSKA

 

 

M. JANASZKIEWICZ

Zajęcia przygotowujące do egzaminu  maturalnego z geografii

 

 

Zajęcia przygotowujące do matury z języka niemieckiego

 

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z języka angielskiego

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

8.00 – 8.45 wt

 

 

 

2. 8:00-8:45 wt.

 

 

8. 13:35 – 14:20 śr

 

 

8. 13.35-14.20 środa

 

8. 13.35 – 14.20 pt.

 

3C

 

G. WITKOWICZ

 

 

W. GAPSKA

 

 

E. PIOTROWIAK

 

 

A.GEPPERT

 

 

 

A. Arbszajtis

 

K.SZUKAJ -GAMALCZYK

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii.

Zajęcia doraźne z biologii.

 

Zajęcia doraźne z historii i społeczeństwa

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

 

 

9. 14.30 – 15.30 wt.

 

 

9.14.30-15.15 śr.

 

 

8. 13:35 14:20 pn.

 

 

3. 8.50 – 9.35 wt.

 

 

 

3. 8:50- 9:35 wt.

 

7. 12.40-14.30 czw. co 2 tygodnie

 

3D

 

S. WESOŁOWSKA

 

 

E.KORPUT-RYBSKA

 

A. GEPPERT

 

 

 

B. MORAWSKA

 

I.KAZIEKO

 

 

 

K.SZUKAJ –GAMALCZYK

 

 

Z. JANKOWSKA

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

 

Zajęcia przyg. do matury z j. ang. - rozszerzenie

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii.

Zajęcia doraźne z biologii.

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego.

Zajęcia doraźne z języka angielskiego.

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

 

Zajęcia doraźne i przygotowujące do egzaminu maturalnego z historii

 

 

11. 16.10 -16.55 wt

 

 

15.20-16.05 śr.

 

5. 10.40 -  11.25 śr.

 

 

 

10. 15:20-16:05 czw

 

2. 8.00-8.45 czw.

 

 

 

11. 16.05-16.55 pt.

 

 

12. 17.00 – 17.45 śr.

 

 

3E

 

E. PIOTROWIAK

 

A. ARBSZAJTIS

 

A. GEPPERT

 

 

 

K.SZUKAJ -GAMALCZYK

 

 

S. WESOŁOWSKA

 

 

J.SZCZYRBA

 

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

 

Zajęcia doraźne z historii

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii.

Zajęcia doraźne z biologii.

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego

 

2. 8.00 – 8.45 pt.

 

3. 8:50-9:35 wt.

 

10. 15.20 – 16.05 śr.

 

 

 

1.7.10-8.00 czw.

 

 

11.16.10 – 16.55 pn.

 

 

10. 15.20- 16:05 pn