Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum

KLASA
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
RODZAJ/ NAZWA ZAJĘC
TERMIN

 

1A

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

9. 14:30-15:15 pt

B. MORAWSKA

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

2. 8:00-8:45 wt.

A. KUCIŃSKA

Zajęcia doraźne z języka polskiego

pt. 2.l . 8:00  - 8:45

J.OŹDZIŃSKA

Zajęcia doraźne z wok

7.10-8.00 czw

U. KOWALEWSKA

Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości

15. 20-16.05 pn.

M. KUJAWA

Zajęcia doraźne z biologii i chemii

9.45-10.30 czw.

H. OLEJNICZAK

Zajęcia doraźne z matematyki

1. 7.10 – 7.55  pn

K. RADOMSKA-WYPYCH

Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.I).

2. 8.00–8.45 pt.

E. KORPUT-RYBSKA

Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.II).

8.50-9.35 – pt..

M. BUDZYŃSKI

Zajęcia doraźne z geografii

 

Koło krajoznawczo – turystyczne

11 l. 16.10 – 16.55 śr

 

1 sobota miesiąca

M. SZYMIELEWICZ

Koło krajoznawczo – turystyczne

1 sobota miesiąca

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z wos

17:00-17:45 (czw)

 

1B

 

A. KUCIŃSKA

Zajęcia doraźne z języka polskiego

śr. 2.l. 8:00 – 8:45

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

9. 14:30-15:15 pt

H. OLEJNICZAK

Zajęcia doraźne z matematyki

1. 13.35 – 14.20 pn

M. BUDZYŃSKI

 

Zajęcia doraźne z geografii

 

Koło krajoznawczo – turystyczne

śr. 11 l 16.10-16.55

 

1 sobota miesiąca

M. SZYMIELEWICZ

Koło krajoznawczo – turystyczne

1 sobota miesiąca

A.  ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii

2l. 8:00- 8:45 wt.

M. KUJAWA

Zajęcia doraźne z biologii i chemii

15.15-16.00 pt.

 U. KOWALEWSKA

Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości

15.20-16.05 pn.

K. RADOMSKA-WYPYCH

Zajęcia doraźne z języka angielskiego.

2. 8.00–8.45 śr.

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z wos

14:30-15;15 (sr)

 

1C

A. MATUSZCZAK

Zajęcia doraźne

1. 7.10 – 7.55 czw

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

9. 14:30-15:15 pt

B. MORAWSKA

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

2. 8:00-8:45 śr

A. GEPPERT

Zajęcia doraźne

 

M. KUJAWA

Zajęcia doraźne z biologii  i chemii

15.15-16.00 pt.

U. KOWALEWSKA

Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości

15. 20-16.05 pn.

G.WITKOWICZ

Zajęcia doraźne z geografii

7.10 – 7.55 wt

K.SZUKAJ -GAMALCZYK

Zajęcia doraźne z języka polskiego

8.00 – 8.45 śr.

I.KAZIEKO

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

8.00-8.45 śr.

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z wos

14:30-15:15 (śr)

 

1D

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

9. 14:30-15:15 pt

U.KOWALEWSKA

Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości

15. 20.- 16.05 pn.

J.OŹDZIŃSKA

Zajęcia doraźne z wok-u

1. 7.10-7.55 czw

M. KUJAWA

Zajęcia doraźne z biologii i chemii

9.45-10.30 śr.

E.KORPUT-RYBSKA

Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.I).

9.45-10.30 – śr.

M. BUDZYŃSKI

Zajęcia doraźne z geografii

 

Koło krajoznawczo – turystyczne

11 l. 16.10 – 16.55 śr

 

1 sobota miesiąca

M. SZYMIELEWICZ

Koło krajoznawczo – turystyczne

1 sobota miesiąca

I.KAZIEKO

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

 

2 l. 8.00-8.45 śr.

S. WESOŁOWSKA

Zajęcia doraźne z matematyki

11.16.10 – 16.55 pon.

M. JANASZKIEWICZ

Zajęcia doraźne z języka polskiego

1. 7.10- 7.55pt. IIgr

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z wos

4. 9.45 –10.30 śr. Igr

 

1E

A. ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii

4. 9:45-10:30 pt.

B. SENDEBUSCH-MAŁECKA

Zajęcia doraźne z języka polskiego

11. 16.10 -16.55 czw.

 

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

3. 8.50 – 9.35 pn.

M. BUDZYŃSKI

 

 

Zajęcia doraźne z geografii

 

Koło krajoznawczo – turystyczne

11 l. 16.10 – 16.55 śr

 

1 sobota miesiąca

M. SZYMIELEWICZ

Koło krajoznawczo – turystyczne

1 sobota miesiąca

J.OŹDZIŃSKA

Zajęcia doraźne

1. 7.10-8.00 czw

U.KOWALEWSKA

Zajęcia doraźne z podstaw

przedsiębiorczości

15. 20.- 16.05 pn.

M. KUJAWA

Zajęcia doraźne z biologii i chemii

9.45-10.30 czw

S. WESOŁOWSKA

Zajęcia doraźne z matematyki

11. 16.10 -16.55 pon.

J. SZCZYRBA

 

Zajęcia doraźne z j. angielskiego

 

8.00-8.50 pt.

 

B.SZYMANSKI

Zajęcia doraźne z wos

9:45-10:30 (pn)

 

 

 

 

 

 

 

KLASA
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
RODZAJ/ NAZWA ZAJĘC
TERMIN

 

2A

M. JANASZKIEWICZ

Zajęcia doraźne z języka polskiego

9. 14.30 -  15.15 pn

G. WITKOWICZ

 Zajęcia doraźne z geografii

9. 14.30 – 15.15 pn.

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

3. 8:50- 9:35 pt.

J. SZCZYRBA

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

3. 8:50 – 9:35  pt.

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z historii

14:30-15:15 (śr)

H. OLEJNICZAK

Zajęcia doraźne z matematyki

1. 7.10 – 7.55 wt.

 

2B

G. WITKOWICZ

Zajęcia doraźne z geografii

1. 7.10 – 7. 55 wt.

B. MORAWSKA

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

2. 8:00 – 8:45 wt

K. RADOMSKA-WYPYCH

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

1. 8.00 – 8.45 wt.

B. SENGEBUSCH-MAŁECKA

Zajęcia doraźne z języka polskiego

9. 14:20 – 15:15 pt.

S. WESOŁOWSKA

Zajęcia doraźne z matematyki

9.14.30-15.15 wt.

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z historii

14:30-15:15 (śr)

 

2C

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

9. 14:30-15:15 pt

A. KUCIŃSKA

Zajęcia doraźne z języka polskiego

2.l.  8:00 – 8:45 śr.

A. KIEŁPINSKA

Zajęcia doraźne z historii i społeczeństwa

9. 14.30 – 15.15 śr.

G. WITKOWICZ

Zajęcia doraźne z geografii

1. 7.10 – 7.55 .wt

A. GEPPERT

Zajęcia doraźne z biologii

9. 14:30 – 15:15  pt.

J. SZCZYRBA

Zajęcia doraźne z j. angielskiego

2. 8.00 – 8.45 pn.

A. ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii

2. 8:00-8:45 wt.

K. RADOMSKA-WYPYCH

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

2. 8.00–8.45 śr.

 

2D

M. JANASZKIEWICZ

Zajęcia doraźne z języka polskiego

1. 7.10 – 7.55 pt.

Z. JANKOWSKA

Zajęcia wyrównawcze/doraźne z historii

10. 15.15 – 16.00 pn

S. WESOŁOWSKA

Zajęcia doraźne z matematyki

11.16.10 – 16.55 pon.

B. MORAWSKA

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

1. 15:20-16:05 czw.

I. KAZIEKO

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

13. 17.50 – 18.35 wt.

A. ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii

11. 16:10 -16:55 pn.

 

M. KUJAWA

Zajęcia doraźne z biologii

7.10-7.55 czw.

 

E. KORPUT-RYBSKA

Zajęcia dorażne z jęz. angielskiego

7.10-7.55 pon.

 

2E

A. ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii

4. 9:45-10:30 pt.

B. SENGEBUSCH-MAŁECKA

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

 

11. 16:10-16:55 wt.

 

M. KUJAWA

Zajęcia doraźne z biologii

9.45-10.30 czw.

E. KORPUT-RYBSKA

Zajęcia doraźne z jęz. angielskiego

7.10-7.55 pon.

 

 

 

 

 

KLASA
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
RODZAJ/ NAZWA ZAJĘC
TERMIN

 

3A

A.  ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii

4. 9:45 – 10:30 pn.

 

A. KUCIŃSKA

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

 

Zajęcia doraźne z języka polskiego

1.l. 7:10 – 7:55 wt

 

 

8 l. 13:35 – 14:20  czw.

G. WITKOWICZ

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii

 

14.30 – 15.15 wt

 

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

9. 14:30-15:15 pt.

K. RADOMSKA-WYPYCH

Zajęcia doraźne z języka angielskiego.

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego  z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym (doraźne).

9. 14.30-15.15 śr.

 

3. 8.50-9.45 pt.

 

 

B. MORAWSKA

Zajęcia doraźne z języka angielskiego

2. 8:00-8:45 śr.

3B

G.WITKOWICZ

Zajęcia przygotowujące do egzaminu  maturalnego z geografii

 

8.00 – 8.45 wt

 

 

E. PIOTROWIAK

Zajęcia przygotowujące do matury z języka niemieckiego

8. 13:35-14:20 pn

B. MORAWSKA

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z języka angielskiego

8. 12:40-13:25 pt.

W. GAPSKA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

8. 13.35-14.20 środa

M. JANASZKIEWICZ

Zajęcia doraźne z języka polskiego

8. 13.35 – 14.20 pt.

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z historii

14:30-15:15 (śr)

 

3C

G. WITKOWICZ

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii

14.30 – 15.30 wt

W. GAPSKA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

9.14.30-15.15 środa

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

8. 13:35 14:20 pn.

A.GEPPERT

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii.

Zajęcia doraźne z biologii.

7. 12.40-13.25 czw.

K. RADOMSKA-WYPYCH

Zajęcia doraźne z języka angielskiego.

3. 8:50- 9:35 wt.

A.ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii i społeczeństwa

7.12.40-13.25 czw.

K.SZUKAJ -GAMALCZYK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

8.50 -9.35 wt.

JOANNA SZCZYRBA

Zajęcia dorażne i zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego.

 

 

3D

S. WESOŁOWSKA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

 11. 16.10 -16.55 wt.

E. KORPUT-RYBSKA

Zajęcia przyg. do matury z j. ang. - rozszerzenie

14.30-15.15 pon.

A. GEPPERT

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii.

Zajęcia doraźne z biologii.

1. 7:10 -7:55 czw.

 

B. MORAWSKA

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

10. 15:20-16:05 czw.

I.KAZIEKO

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego.

10. 15.15-16.05 piatek

K.SZUKAJ -GAMALCZYK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

1.7.10-755 pn.

B.SZYMAŃSKI

Zajęcia doraźne z historii

17:10-17:55 (czw)

 

3E

E. PIOTROWIAK

Zajęcia doraźne z języka niemieckiego

2. 8.00 – 8.45 wt

A. ARBSZAJTIS

Zajęcia doraźne z historii

3. 8:50-9:35 wt.

A.GEPPERT

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii.

Zajęcia doraźne z biologii.

3. 8.50-9.35 pt.

K.SZUKAJ -GAMALCZYK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

11.16.10-16.55 pt.

S. WESOŁOWSKA

Zajęcia doraźne z matematyki

11.16.10-16.55 pon.

J.SZCZYRBA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego

10. 15.20- 16:05 pn