Zawisza Bydgoszcz

ogłasza nabór do klasy pierwszej piłkarskiej "1F"

w XI Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

Kończysz szkołę podstawową, przed Tobą ważny wybór. Ważny, bo zależy od niego w jakim klubie rozpoczniesz sezon 2022/2023. Ważny bo od mądrej i przemyślanej decyzji będzie zależał Twój piłkarski rozwój, a może i Twoja przyszła, profesjonalna kariera.

Możesz trenować i grać w piłkę „wszędzie”, a możesz w Zawiszy Bydgoszcz.

Tylko od Ciebie zależy, czy przekonają Ciebie zapewnienia, że gdzieś szkolą najlepiej, albo skuszą obietnice, że trafisz do drużyny seniorów. Jaka jest prawda, jak „gdzieś” wygląda rzeczywistość.... sam ocenisz to najlepiej.

Zawisza  Bydgoszcz to historia, tradycja i piłkarska marka w regionie i w Polsce.

Tylko od Ciebie zależy czy staniesz cię częścią tej historii i będziesz z nami budował markę Zawiszy. My nie będziemy  kusić, nie będziemy roztaczać nierealnych wizji. Za to możemy obiecać systematyczną i ciężką pracę  nad wdrażaniem planu budowy silnych drużyn młodzieżowych w każdej kategorii wiekowej oraz drużyny Seniorów, której trzon stanowić będą wychowankowie  i najzdolniejsi piłkarze z regionu.

Dzisiaj drużyna Seniorów gra w 3 lidze, a drużyna juniorów młodszych w CLJ U-17. Nasze drużyny młodzieżowe potwierdzają, że Zawisza Bydgoszcz wrócił na należne mu miejsce w województwie. Czy uda się osiągnąć więcej... może dzięki Tobie.

Współpraca z Bydgoskim Centrum Sportu - operatorem obiektów Kompleksu Sportowego Zawisza, gwarantuje dostęp do najlepszej bazy treningowej w województwie, co w połączeniu z wiedzą, doświadczeniem kadry trenerskiej, ambitną i nastawioną na sukces piłkarską młodzieżą pozwoliło na szybkie odrabienie  dystansu do klubów, które nigdy nie musiały mierzyć się z problemami, z jakimi przez ponad 5 lata zmagał się Zawisza.

Nie ukrywamy, jest jeszcze wiele do zrobienia, aby móc równać się z najlepszymi klubami w Polsce, ale są już widoczne efekty naszej determinacji w odbudowie marki Zawiszy. Niewątpliwe pomaga w tym postawa drużyny Seniorów, która jest naturalnym celem dla każdego młodego piłkarza naszego klubu. Cieszą nas coraz lepsze relacje z poszczególnymi klubami w regionie. Przedstawiciele tych klubów często wyrażają opinię,         że silny Zawisza i obustronnie korzystna współpraca, to duża szansa również na ich rozwój.

Z przyjemnością odnotowujemy powrót do Zawiszy Bydgoszcz każdego naszego wychowanka, to dowód na to, że można, a przede wszystkim, że warto.

Każdy taki powrót to dla nas wielka satysfakcja, podobnie jak dołączenie do niebiesko-czarnej rodziny  każdego piłkarza.

Junior młodszy występujący w sezonie 2022 (wiosna) w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Alan Serwach (uczeń klasy piłkarskiej Zawiszy w XI LO)

Zapraszamy piłkarzy, którzy nie boją się wyzwań i chcą kontynuować  karierę w Zawiszy!

Zapraszamy do KLASY  PIŁKARSKIEJ1F” ZAWISZY BYDGOSZCZ

w XI  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZCZY

Możesz wybrać Szkołę Mistrzostwa Sportowego i trenować w klubie będącym największą piłkarską marką  w regionie.

Zawisza Bydgoszcz zapewnia:

• treningi w drużynie grającej w najwyższej klasie rozgrywkowej K-PZPN,
  • treningi prowadzone według autorskiego programu szkolenia
  • treningi na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu - Kompleks Sportowy Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej,
  • treningi indywidualne, funkcjonalne, bramkarskie w ramach grupy PRO,
  • udział w obozach i zgrupowaniach przygotowawczych do sezonu organizowanych w najlepszych ośrodkach sportowych w kraju,
  • odnowę biologiczną,
  • opiekę medyczną,
  • pomoc w zakwaterowaniu w bursie,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych,
  • edukacja z kultury i historii Klubu Zawisza Bydgoszcz.
  • dostęp do specjalistycznego atestowanego sprzętu sportowego.

Więcej informacji uzyskają Państwo w siedzibie klubu lub na oficjalnej stronie internetowej Klubu Piłkarskiego Zawisza Bydgoszcz www.zawiszabydgoszcz.pl oraz bezpośrednio u Dyrektora ds. Rozwoju i Szkolenia – Macieja Meggera - tel. 726 261 946