Zbieramy Talenciaki !!!

 

Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w akcji sieci supermarketów LIDL "Szkoły pełne talentów". Akcja ma zmobilizować uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich sympatyków XI LOMS do wspólnego działania na rzecz naszej szkoły. Nasza placówka wzbogaciła już o pomoce dydaktyczne dwie pracownie biologiczne.

Jak to zrobić?

Talenciaki można otrzymać w każdym sklepie stacjonarnym LIDL po dokonaniu zakupów za min. 50 zł, zawierających przynajmniej jeden owoc lub warzywo. Następnie należy je aktywować na stronie lidl.pl/Szkoły wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich kod QR. Kolejny krok to przypisanie ich do naszej szkoły, która jest zarejestrowana w tej loterii. Talenciaki możecie również przekazać szkole w tradycyjnej formie i składać do specjalnych pudełek w szatni, w sekretariacie i w sali 303.

Każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii. Można w niej wygrać blisko 100 rodzajów nagród, m.in. rozmaite pomoce multimedialne, bogaty sprzęt sportowy i biurowy, który może służyć naszej placówce w uatrakcyjnieniu nauki.

Talenciaki są wydawane w sklepach od 1.09.23, a akcja kończy się w grudniu.

Ruszajmy na zakupy!