10. numer “Olimpijczyka”

Z wielką przyjemnością informujemy, że 10. marca ukazał się jubileuszowy 10. numer “Olimpijczyka”, który zadebiutował w nowej okładce. W tym wyjątkowym numerze pojawiła się niepowtarzalna okazja do poznania bliżej sylwetek opiekunów naszej redakcji:  p. A. Kucińskiej i p. M. Mindy oraz wczytania się w historię naszej gazetki i kulisy pracy dziennikarskiej. Naszą tradycją stały się wywiady ze znanymi sportowcami, tym razem zapraszamy do chwili relaksu ze znanym sportowcem i komentatorem sportowym p. S. Chmarą. Jednak największych emocji dostarczył nam 13 marzec, kiedy to o godzinie 11:35 w hali gimnastycznej naszego liceum K. Kotewicz i Z. Korpalska poprowadziły uroczysty apel z okazji naszego skromnego jubileuszu. Punktem kulminacyjnym wydarzenia była rozmowa z poprzednimi redaktorami naczelnymi szkolnej gazetki: R. Chojnackim, M. Wołczkiem, B. Brzószczykiem i O.Wojciechowskim, który przeprowadziła A. Oksanicz. Na koniec opiekunowie koła wręczyli im pamiątkowe statuetki. Kwiatami natomiast obdarowano specjalnych gości i przyjaciół ,,Olimpijczyka”: p. dyrektora M. Chojeckiego, p. wicedyrektor A. Landowską, p. A. Nowak oraz p. A. Banachowicz.

 

                                                                                                                    Koło Dziennikarskie