KONKURS LITERACKI „ MOJA PRZYGODA ZE SPORTEM”

XI LO im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego organizuje konkurs literacki pt. „Moja przygoda ze sportem”.

Konkurs jest poświęcony tematyce sportowej, a to oznacza szeroki zakres problematyki. Pragniemy bowiem, aby każdy uczestnik znalazł dla siebie odpowiedni obszar zainteresowań.

Można opisać autentyczne wydarzenia, osobiste przeżycia i swoje doświadczenia związane ze sportem. Tematem pracy może być także fikcyjna przygoda ze sportem.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs adresowany jest do uczniów naszej szkoły, interesujących się sportem lub uprawiających dowolną dyscyplinę sportową.

2. Forma pracy:

• Na konkurs należy przesyłać prace prozatorskie, których objętość nie przekracza dwóch stron A4 (czcionka najmniejsza 12) pisanych na komputerze.
  • Forma wypowiedzi prozatorskiej jest dowolna, może to być opowiadanie, kartka z pamiętnika, dziennik, list, nowela…

3. Temat pracy:  „Moja przygoda ze sportem”

4. Termin:

• Prace należy przesyłać do  25  marca 2024 roku.
  • Prace należy dostarczyć swojemu nauczycielowi języka polskiego lub na adres:  beasengebusch@wp.pl

5. Prace muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem ucznia oraz opiekuna, a także tytułem konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZYM KONKURSIE LITERACKIM.

Organizatorzy:

Beata Sengebusch – Małecka