„Mistrzowie i patrioci” konkurs historyczno - literacki

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie  zorganizowanym w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej przez Instytut Łukasiewicza pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP. Celem konkursu było kształtowanie poprzez sport postaw patriotycznych młodzieży,  podnoszenie poziomu wiedzy na temat zasług polskich sportowców dla niepodległości oraz promowanie patriotycznych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu wśród młodzieży.

Michalina Kobusińska i Paweł Ernst wybrali temat" Byliśmy patriotami. Ten patriotyzm był w nas"

Michalina przedstawiła sylwetkę Janusza Kusocińskiego, a Paweł Józefa Nojiego.  Uczniowie zostali nagodzeni nagrodami w postaci dyplomów i gier planszowych. Michalinie i Pawłowi gratulujemy udanego udziału.

Opiekunowie: Agnieszka Landowska, Zdzisława Jankowska