Dyżury nauczycieli i trenerów

Dyżury nauczycieli i trenerów Zespołu Szkół nr 9 w roku szkolnym 2017/2018

(nauczyciele pozostają  do dyspozycji Rodziców w pokoju nauczycielskim osobiście, również pod  numerem telefonu  52 341 34 48)

  

Lp.
Nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina dyżuru

1.

ARBSZAJTIS A.                                      historia

wtorek

12:40 – 13:25

2.

BARTELAK J.           ed.dla bezpieczeństwa/his.

piątek

11:35 – 12:20

3. 

BOŻEJEWICZ L.           j. niemiecki/ j. angielski

wtorek

11.35-12.20

4. 

BUDZYŃSKI M.                        religia/geografia

wtorek

15.20 – 16:05

5. 

GAPSKA W.                                      matematyka

poniedziałek

12.40-13.25

6. 

GEPPERT A.                                            biologia

wtorek

10.40 – 11.25

7. 

JANASZKIEWICZ M.                            j. polski

piątek

8:50 – 9:35

8. 

JANKOWSKA Z.                             historia, wos

środa

14:30 –15:15

9.

KAZIEKO I.                            j.angielski/j.polski

poniedziałek

9.45-10.30

10.

KAŻARNOWICZ – TRYBUŚ I.              chemia

 

 

11. 

KORPUT – RYBSKA E.                     j. angielski

poniedziałek

10:40 – 11:25

12. 

KOWALEWSKA U.          chemia/ przedsiębior.

środa

12:40 – 13:25

13. 

KUCIŃSKA A.                                        j. polski

środa

          13:35 –  14:20

14. 

BELLWON M.                                                 biologia

wtorek

11:35 – 12:20

15. 

MATUSZCZAK A.                           matematyka

poniedziałek

8.50 – 9.35

16. 

MORAWSKA B.             j. niemiecki/ j. angielski

poniedziałek

11:40 – 12:25

17. 

OLEJNICZAK H.                             matematyka

wtorek

9:45 – 10:30

18. 

PAPROCKA B.                                           religia

piątek

13.35 - 14.20

19. 

PIOTROWIAK E.                              j. niemiecki

wtorek

9:45 – 10:30

20. 

POŁOŃSKA A.                                        j. polski

środa

7:10– 7:55

21. 

RADOMSKA – WYPYCH K.            j. angielski

poniedziałek

10:40 – 11:25

22. 

SENGEBUSCH – MAŁECKA B.           j. polski

czwartek

13:35 – 14:20

23. 

SZCZEPKOWSKI J.          wychowanie fizyczne

czwartek

10:40 – 11:25

24. 

SZCZYRBA J.                                     j. angielski

środa

11:35 – 12:20

25. 

SZUKAJ – GAMALCZYK K.                 j. polski

środa

10:40 – 11:25

26. 

SZYMIELEWICZ M.          wychowanie fizyczne

wtorek

15:20 – 16:05

27. 

WALCZAK P.                     wychowanie fizyczne

czwartek

15:20 – 16:05

28. 

WESOŁOWSKA S.                          matematyka

środa

10:40 – 11:25

29. 

WITKOWICZ G.                                   geografia

środa

12:40 –13:25

30. 

ZAWICHROWSKA A.      wychowanie fizyczne

poniedziałek

13:35 – 14:20

 

 

 

Lp.
Nazwisko i imię
nauczyciela/trenera
Nauczany przedmiot
Dzień tygodnia
Godzina dyżuru

 1

Arbszajtis Anna

historia, wos 

 

 

Banachowicz Anna 

n-el bibliotekarz, j. polski

 

 

Bartelak Jerzy

ed. dla bezpiecz.,historia 

 

 

Bellwon Monika

biologia

 

 

Bożejewicz Ludmiła

j. niemiecki, j.angielski

 

 

Budzyński  Marcin

geografia, religia

 

 

Czubak Tomasz 

trener - wioślarstwo

 

 

8

Dziekoński Rafał

trener

   

9

Gapska Weronika

matematyka, fizyka

   

10

Gąsior Rafał  

trener - piłka siatkowa

 

 

11 

Geppert Agata 

biologia 

 

 

12

Glaza Patryk

trener

 

 

13 

Gruszka Piotr

trener – piłka nożna

 

 

14 

Hoffmann Artur

trener

 

 

15 

Janaszkiewicz Małgorzata

język polski

 

 

16 

Jankowska Zdzisława

historia, wos

 

 

17 

Jankowski Grzegorz

trener - wioślarstwo

 

 

18 

Jankowski Łukasz

trener - piłka nożna

 

 

19 

Juhnke Maciej

trener - kajakarstwo

 

 

20 

Kara Daniel

trener

 

 

21 

Kazieko Izabela

język angielski, język polski

 

 

22 

Każarnowicz-Trybuś Iwona

 

 

 

23 

Kopczyk Agata

trener - piłka siatkowa

 

 

24 

Korput-Rybska Ewa

język angielski

 

 

25 

Kowalczyk Krzysztof

trener - piłka siatkowa

 

 

26 

Kowalewska Urszula

chemia, przedsiębiorczość

 

 

27 

Kucińska Aneta

język polski

 

 

28 

Kujawa Marta 

urlop zdrowotny

 

 

29 

Kwiatkowski Maciej

trener

 

 

30 

Landowska Agnieszka

Wicedyrektor szkoły

historia, wos

 

 

31 

Lemanczyk Leszek

trener – wioślarstwo

 

 

32 

Lewandowski Jacek

trener - lekkoatletyka

 

 

33

Majewska Katarzyna

 

 

 

34 

Matuszczak Agata

matematyka

 

 

35 

Maziarz Szymon

trener

 

 

36 

Morawska Barbara

j. niemiecki, j.angielski

 

 

37

Nowak Anna

pedagog

 

 

38

Olejniczak Hanna

matematyka, informatyka

 

 

39 

Osiński Daniel

trener - piłka nożna

 

 

40

Oździńska Joanna             

zajęcia artystyczna

 

 

41

Paluszczak Tomasz

trener - kajakarstwo

 

 

42 

Paprocka Beata

religia

 

 

43 

Piotrowiak Ewelina

język niemiecki 

 

 

44 

Połońska Anna

język polski 

 

 

45

Radomska-Wypych Kinga

język angielski

 

 

46

Rakowski Wiesław  

trener - kajakarstwo

 

 

47 

Sengebusch-Małecka Beata

język polski, wok

 

 

48

Słowiński Mariusz

trener

 

 

49

Stefańska  Malwina

urlop rodzicielski

 

 

50 

Szczepkowski Jan

trener - kajakarstwo

 

 

51 

Szczyrba Joanna

język angielski 

 

 

52 

Szukaj-Gamalczyk Katarzyna

język polski, etyka

 

 

53

Szymielewicz Marzena

wychowanie fizyczne

 

 

54

Tadzik Martyna

psycholog sportu

   

55

Terebus Irena

urlop zdrowotny

   

56

Walczak Piotr

wychowanie fizyczne

   

57

Wesołowska Sylwia

matematyka, informatyka

   

58

Witkowicz Grażyna

geografia

   

59

Zaczek Tomasz

trener - piłka siatkowa

   

60

Zawichrowska Anna

wychowanie fizyczne

   

61

Żurowski Michał

trener

   

62