Akcja charytatywna organizowana przez Fundację „Nie tacy sami”

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z powszechną radością i oczekiwaniem na prezenty.  Często to moment, gdy spełniane są nasze marzenia tak dzieci jak i dorosłych. Szkoła włączyła się do akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację  „Nie tacy sami”, by dać nadzieję niepełnosprawnej matce i jej córce. Pani Dorota jest osobą niewidomą, wychowującą samotnie 9 - letnią córkę. Ich sytuacja materialna zagraża rozdzieleniem dwóch najbliższych sobie osób. Matka i córka nie poddają się i robią wszystko, aby być razem. Od otwartości naszych serc zależy ich dalsza przyszłość.

Grupka uczniów jednego z bydgoskich liceów poświęciła swój czas i pod opieką pani Elżbiety Guzman nagrała nastrojową płytę na zbliżający się magiczny czas Świąt.

Zapraszamy Was do wsparcia tego szlachetnego przedsięwzięcia i zakupu jednej płyty przez każdą klasę. W dzisiejszym dniu piosenki z w/w nagrania rozbrzmiewać będą na szkolnych korytarzach.

 

Jeśli uznacie, podobnie  jak wielu nauczycieli naszej szkoły, że warto pomóc pani Dorocie - zapraszamy również do indywidualnego zakupu płyty, na przykład jako podarunek pod choinkę dla najbliższych.

Informacji udziela p. Anna Arbszajtis