Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Plastycznym pt. "Mat-Art”

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjum do udziału w

Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Plastycznym pt. "Mat-Art”

organizowanym przez Gimnazjum nr 52 w Bydgoszczy.

• Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, wspieranie zainteresowań uczniów, rozwijanie talentów artystycznych oraz  dostrzeganie matematycznych inspiracji  w otaczającym świecie.
  • Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką  pracy plastycznej.
  • Kryteria oceny będą obejmowały:
    • pomysłowość,
    • estetykę wykonania,
    • zgodność z tematem konkursu.

• Prace prosimy dostarczyć do 31 maja 2014 r. do nauczycieli: p. Agaty Matuszczak, p. Sylwii Wesołowskiej, p. Joanny Oździńskiej.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 czerwca 2014 r. na szkolnej stronie internetowej: www.zs9.bydgoszcz.pl
  • Uroczyste wręczenie nagród  odbędzie się 11 czerwca 2014 r. /środa/ godz. 14.00 w Zespole Szkół nr 9 w Bydgoszczy.

Organizatorzy: Sylwia Wesołowska, Agata Matuszczak, Joanna Oździńska