Nakrętki dla Oleczka!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Pracownicy naszej szkoły,

 
bardzo często dajecie dowody Waszych dobrych serc. W te wakacje otworzyliście serca dla półtorarocznego Olka z Czarnej Wody. Ten mały mieszkaniec Borów Tucholskich cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje kosztownej terapii. Czas działa na niekorzyść, bo zabieg musi być wykonany przed ukończeniem przez chłopca drugiego roku życia.
Pandemia zahamowała szkolną akcję zbiórki nakrętek,  ale to, co zdołała zebrać cała społeczność szkolna wraz z rodzinami zostało już przekazane do Czarnej Wody na pomoc dla Oleczka.
Bardzo Wam wszystkim dziękuję i liczę, że od września ze zdwojoną energią przystąpimy do dalszej zbiórki na rzecz pomocy dla Olka.
W tych trudnych czasach pomaganie innym powinno się stać nawykiem.
/Ewelina Piotrowiak/