Rozstrzygnięcie X edycji konkursu "Jan Paweł II - Papież Dialogu"

Miło nam poinformować, że X. edycja Wojewódzkiego Konkursu "Jan Paweł II - Papież Dialogu" została rozstrzygnięta!

Celem organizowania cyklicznego konkursu „Jan Paweł II” jest przybliżenie młodym ludziom życia i działalności naszego Wielkiego Rodaka - Karola Wojtyły. Cieszymy się, że dzieci i młodzieży nie tylko sercem kochają Ojca Świętego, ale też szukają prawdy przekazywanej przez całe Jego życie. Prawdy o człowieku będącym w drodze do Boga.

W tym roku tydzień papieski przebiegał pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Dialogu” i właśnie do tego hasła odnosiły się zaproponowane przez nas konkursy.

Nagrody wręczono 18 października 2013r. w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Laureatom i osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

1. Konkurs literacki

- Marek Kiełpinski - Szkoła Podstawowa nr 60

- Martyna Ludwig - Szkoła Podstawowa nr 56

- Maja Przybylska  - Szkoła Podstawowa nr 56