SKRZYNKA INICJATYW UCZNIOWSKICH

Od 25 lutego 2019 roku w naszej szkole z inicjatywy SU zaczyna funkcjonować skrzynka pomysłów uczniów.

Na tablicy Samorządu uczniowskiego znajduje się skrzynka pocztowa, do której uczniowie naszej szkoły mogą wrzucać listy z pomysłami usprawniającymi życie kulturalne, oświatowe, rozrywkowe i sportowe naszej szkoły.

Zachęcamy wszystkich uczniów do pisania listów z propozycjami lub sugestiami. Więcej informacji na stronie na Facebooku (Samorząd uczniowski ZS nr9 w Bydgoszczy).

Zapraszamy!

Agata Zabrocka

Zuzanna Kaźmierczak

Procedura zgłaszania inicjatyw i pomysłów uczniów:

1. Każdy uczeń ma prawo zgłosić swoją inicjatywę, pomysł.

2. W celu jego zgłoszenia danego pomysłu, należy spisać go na kartce  wraz z podpisem wrzucić do skrzynki.

3. Skrzynka będzie opróżniana raz w tygodniu przez opiekuna SU i członka SU.

4. Jeśli inicjatywa będzie dotyczyła pracy szkoły, zostanie przekazana Panu Dyrektorowi do zapoznania i wyrażenia ewentualnej akceptacji pomysłu nadawcy.

5. W innym przypadku, gdy inicjatywa będzie dotyczyła SU, wówczas za jej wdrożenie będzie odpowiedzialny SU.

6. Inicjatywy, które będą w trakcie realizacji SU przekazuje w następnym roku nowemu zarządowi.