Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

ogłasza nabór do klas piłkarskich

w XI Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

Zbliża się moment, gdy zakończysz rozdział edukacji w szkole podstawowej, a przed Tobą staje decyzja o znaczeniu, które może okazać się przełomowe dla Twojej piłkarskiej ścieżki. Wybór, którego dokonasz teraz, zdecyduje o tym, w jakich barwach będziesz reprezentować siebie na boisku w sezonie 2024/2025. Ta decyzja ma potencjał nie tylko kształtować Twój dalszy rozwój w piłce nożnej, ale również może być fundamentem Twojej przyszłej profesjonalnej kariery.

Świat piłki nożnej jest otwarty przed Tobą na szeroko, jednak wybór Zawiszy Bydgoszcz oznacza coś więcej niż zwykłą grę. Decydując się na nas, stawiasz na tradycję, jakość i możliwość stania się częścią czegoś większego. W Zawiszy Bydgoszcz nie obiecujemy złotych gór ani błyskawicznej drogi do pierwszej drużyny. Co możemy zagwarantować, to uczciwość, zaangażowanie i ciężką pracę nad realizacją naszej wizji: budowy silnych, zgranych zespołów młodzieżowych w każdej kategorii wiekowej i seniorów, których trzon stanowić będą talent i pasja rodem z naszego regionu.

Nasze drużyny, zarówno seniorzy w 3 lidze, jak i juniorskie, nieustannie udowadniają, że Zawisza Bydgoszcz ponownie zajmuje miejsce, które mu się należy. Czy możliwe jest osiągnięcie jeszcze więcej? Z Twoją pomocą - niewątpliwie.

Dzięki współpracy z Bydgoskim Centrum Sportu, korzystamy z najlepszej infrastruktury treningowej w regionie. Połączenie to, razem z wiedzą i doświadczeniem naszej kadry trenerskiej oraz ambicją młodych piłkarzy, pozwoliło nam szybko zmniejszyć dystans do czołowych klubów. Pomimo wyzwań, z którymi Zawisza mierzył się przez ostatnie lata, nasza determinacja w odbudowie marki zaczyna przynosić owoce.

Jesteśmy świadomi, że droga do równania się z najlepszymi klubami w Polsce jest jeszcze długa, ale już teraz możemy się pochwalić widocznymi sukcesami naszej pracy. Wizja silnego Zawiszy, oparta na współpracy i wzajemnym rozwoju, zyskuje uznanie również poza naszym klubem, co jest potwierdzone poprawiającymi się relacjami z innymi klubami w regionie.

Bartosz Baran z powołaniem do reprezentacji Polski U-16 (LINK)

Odczuwamy ogromną radość, obserwując powroty naszych wychowanków do Zawiszy Bydgoszcz - jest to dla nas dowód na to, że wartości, które promujemy, mają realne znaczenie. Każdy nowy członek naszej niebiesko-czarnej rodziny to dla nas powód do dumy.

Stań się częścią naszej historii. Zawisza Bydgoszcz czeka na Ciebie, by wspólnie kroczyć ścieżką sukcesu.

Zapraszamy piłkarzy, którzy nie boją się wyzwań i chcą kontynuować  karierę w Zawiszy!

Zapraszamy do KLAS  PIŁKARSKICH ZAWISZY BYDGOSZCZ

w XI LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZCZY

Możesz wybrać Szkołę Mistrzostwa Sportowego i trenować w klubie będącym największą piłkarską marką  w regionie.

Zawisza Bydgoszcz zapewnia:

• treningi w drużynie grającej w najwyższej klasie rozgrywkowej K-PZPN,
  • treningi prowadzone według autorskiego programu szkolenia
  • treningi na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportu - Kompleks Sportowy Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej,
  • treningi indywidualne, funkcjonalne, bramkarskie w ramach grupy PRO,
  • udział w obozach i zgrupowaniach przygotowawczych do sezonu organizowanych w najlepszych ośrodkach sportowych w kraju,
  • odnowę biologiczną,
  • opiekę medyczną,
  • pomoc w zakwaterowaniu w bursie,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych,
  • edukacja z kultury i historii Klubu Zawisza Bydgoszcz.
  • dostęp do specjalistycznego atestowanego sprzętu sportowego.

Więcej informacji uzyskają Państwo w siedzibie klubu lub na oficjalnej stronie internetowej Klubu www.zawiszabydgoszcz.pl

oraz bezpośrednio u Koordynatora piłki jedenastoosobowej – Kacpra Wróblewskiego - tel. 666 817 650