Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum
KLASA |
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY |
RODZAJ/ NAZWA ZAJĘC |
TERMIN |
1A |
E. PIOTROWIAK |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00-8:45 pt |
B. MORAWSKA |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00-8:45 pt. |
|
A. KUCIŃSKA |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
2. 8:00 – 8:45 pt. |
|
J.OŹDZIŃSKA |
Zajęcia doraźne z wok |
1. 7.10-8.00 czw |
|
U. KOWALEWSKA |
Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości |
15. 20-16.05 pn. |
|
M. KUJAWA |
Zajęcia doraźne z biologii i chemii |
15.25-16.10 śr |
|
H. OLEJNICZAK |
Zajęcia doraźne z matematyki |
8. 13.35 – 14.20 pn |
|
K. RADOMSKA-WYPYCH |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.I). |
2. 8.00–8.45 pt. |
|
E. KORPUT-RYBSKA |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.II). |
8.50-9.35 – pt.. |
|
M. BUDZYŃSKI |
Zajęcia doraźne z geografii Koło krajoznawczo – turystyczne |
10 l. 15.20 – 16.05 wt 1 sobota miesiąca |
|
M. SZYMIELEWICZ |
Koło krajoznawczo – turystyczne |
1 sobota miesiąca |
|
B.SZYMAŃSKI |
Zajęcia doraźne z wos |
16:10-16:55 (czw) |
|
1B
|
A. KUCIŃSKA |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
2. 8:00 – 8:45 pt. |
J.OŹDZIŃSKA |
Zajęcia doraźne z wok |
1. 7.10-8.00 czw |
|
E. PIOTROWIAK |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00-8:45 pt |
|
H. OLEJNICZAK |
Zajęcia doraźne z matematyki |
1. 8.00 – 8.45 wt |
|
M. BUDZYŃSKI
|
Zajęcia doraźne z geografii Koło krajoznawczo – turystyczne |
10 l. 15.20 – 16.05 wt 1 sobota miesiąca |
|
M. SZYMIELEWICZ |
Koło krajoznawczo – turystyczne |
1 sobota miesiąca |
|
A. ARBSZAJTIS |
Zajęcia doraźne z historii |
1l. 7:10- 7:55 pn. |
|
M. KUJAWA |
Zajęcia doraźne z biologii i chemii |
14.30-15.15,wt |
|
U. KOWALEWSKA |
Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości |
15.20-16.05 pn. |
|
K. RADOMSKA-WYPYCH |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego. |
2. 8.00–8.45 pt. |
|
B.SZYMAŃSKI |
Zajęcia doraźne z wos |
13:35-14:20 (czw) |
|
1C |
A. MATUSZCZAK |
Zajęcia doraźne |
1. 7.10 – 7.55 wt |
E. PIOTROWIAK |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00-8:45 pt |
|
B. MORAWSKA |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego |
2. 8:00-8:45 pt |
|
J.OŹDZIŃSKA |
Zajęcia doraźne z wok |
1. 7.10-8.00 czw |
|
M. KUJAWA |
Zajęcia doraźne z biologii i chemii |
15.25-16.10, wt. |
|
U. KOWALEWSKA |
Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości |
15. 20-16.05 pn. |
|
G.WITKOWICZ |
Zajęcia doraźne z geografii |
15:20 – 16:05 pn |
|
K.SZUKAJ -GAMALCZYK |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
7.10 – 7.55 wt |
|
I.KAZIEKO |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego |
8.00-8.45 śr. |
|
B.SZYMAŃSKI |
Zajęcia doraźne z wos |
13:35-14:20 (czw) |
|
1D |
E. PIOTROWIAK |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
3. 8:50-9:45 pon |
U.KOWALEWSKA |
Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości |
15. 20.- 16.05 pn. |
|
J.OŹDZIŃSKA |
Zajęcia doraźne z wok |
1. 7.10-8.00 czw |
|
M. KUJAWA |
Zajęcia doraźne z biologii i chemii |
14.30-15.15, czw. |
|
E.KORPUT-RYBSKA |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego (gr.I). |
9.45-10.30 – śr. |
|
M. BUDZYŃSKI |
Zajęcia doraźne z geografii
Koło krajoznawczo – turystyczne |
10 l. 15.20 – 16.05 wt
1 sobota miesiąca |
|
M. SZYMIELEWICZ |
Koło krajoznawczo – turystyczne |
1 sobota miesiąca |
|
I.KAZIEKO |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego |
Piątek 10.15.20-16.05 |
|
S. WESOŁOWSKA |
Zajęcia doraźne z matematyki |
11.16.10 – 16.55 pon. |
|
M. JANASZKIEWICZ |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
1. 7.10- 7.55pt. IIgr pt 4. 9.45-10.30 śr. |
|
B.SZYMAŃSKI |
Zajęcia doraźne z wos |
16:10-16:55 (czw) |
|
1E |
A. ARBSZAJTIS |
Zajęcia doraźne z historii |
11l. 16:10- 16:55 wt. |
B. SENGEBUSCH-MAŁECKA |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
8. 14.30 -15.15 pt. |
|
L. BOŻEJEWICZ |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
3. 8.50 – 9.35 pn. |
|
|
|
|
|
M. BUDZYŃSKI
|
Zajęcia doraźne z geografii Koło krajoznawczo – turystyczne |
10 l. 15.20 – 16.05 wt 1 sobota miesiąca |
|
M. SZYMIELEWICZ |
Koło krajoznawczo – turystyczne |
1 sobota miesiąca |
|
J.OŹDZIŃSKA |
Zajęcia doraźne z wok |
1. 7.10-8.00 czw |
|
U.KOWALEWSKA |
Zajęcia doraźne z podstaw przedsiębiorczości |
15. 20.- 16.05 pn. |
|
M. KUJAWA |
Zajęcia doraźne z biologii i chemii |
16.15-17.00, śr |
|
S. WESOŁOWSKA |
Zajęcia doraźne z matematyki |
11. 16.10 -16.55 śr. |
|
J. SZCZYRBA |
Zajęcia doraźne z j. angielskiego |
10. 15.15-16.05 czw. |
|
B.SZYMANSKI |
Zajęcia doraźne z wos |
16:10-16:55 (czw) |
|
|
|
|
|
Klasa |
Nauczyciel prowadzący |
Rodzaj/Nazwa zajęć |
Termin |
2A |
M. JANASZKIEWICZ |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
8. 13.35-14.20 pt |
G. WITKOWICZ |
Zajęcia doraźne z geografii |
15:20 – 16:05 pn |
|
E. PIOTROWIAK |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00-8:45 wt |
|
J. SZCZYRBA |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego |
9. 14.20- 15.15 czw. |
|
B.SZYMAŃSKI |
Zajęcia doraźne z historii |
16:10-16:55 (czw) |
|
H. OLEJNICZAK |
Zajęcia doraźne z matematyki |
1. 8.00 – 8.45 wt. |
|
2B |
|
|
|
G. WITKOWICZ |
Zajęcia doraźne z geografii |
15:20 – 16:05 pn |
|
B. MORAWSKA |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00 – 8:45 wt |
|
K. RADOMSKA-WYPYCH |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego |
1. 8.00 – 8.45 wt. |
|
B. SENGEBUSCH-MAŁECKA |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
11. 15:20 – 16:15 czt. |
|
S. WESOŁOWSKA |
Zajęcia doraźne z matematyki |
8.13.35-14.20 śr. |
|
B.SZYMAŃSKI |
Zajęcia doraźne z historii |
8:50 – 9:35 (pn) |
|
2C |
E. PIOTROWIAK |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00-8:45 wt |
A. KUCIŃSKA |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
1l. 7:10 – 7:55 wt. |
|
A. ARBSZAJTIS |
Zajęcia doraźne z historii i społeczeństwa |
8. 13.25 – 14.20. śr. |
|
G. WITKOWICZ |
Zajęcia doraźne z geografii |
10. 15:20 – 16:05 pn |
|
A. GEPPERT |
Zajęcia doraźne z biologii |
8. 13.25 – 14.20. śr. |
|
J. SZCZYRBA |
Zajęcia doraźne z j. angielskiego |
2. 8.00 – 8.45 pn. |
|
|
|
|
|
K. RADOMSKA-WYPYCH |
Zajęcia doraźne z języka angielskiego |
2. 8.00–8.45 wt. |
|
2D |
M. JANASZKIEWICZ |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
1. 7.10 – 7.55 pt. |
B. SZYMAŃSKI |
Zajęcia wyrównawcze/doraźne z historii |
10. 15.15 – 16.00 pn |
|
S. WESOŁOWSKA |
Zajęcia doraźne z matematyki |
11.16.10 – 16.55 pon. |
|
B. MORAWSKA |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
4. 9.45 –10.30 wt. |
|
I. KAZIEKO |
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego |
13. 17.50 – 18.35 wt. |
|
A. ARBSZAJTIS |
Zajęcia doraźne z historii |
1l. 7.10-7.55 pn. |
|
A. ARBSZAJTIS |
Zajęcia przygotowujące do matury |
11l. .16.10 – 16.55 pon. |
|
M. KUJAWA |
Zajęcia doraźne z biologii |
7.10-7.55 czw. |
|
E. KORPUT-RYBSKA |
Zajęcia dorażne z jęz. angielskiego |
7.10-7.55 pon. |
|
2E |
A. ARBSZAJTIS |
Zajęcia doraźne z historii |
1l. 7.10-7.55 pn. |
E. PIOTROWIAK |
Zajęcia doraźne z języka niemieckiego Zajęcia doraźne z języka niemieckiego |
2. 8:00-8:45 wt 3. 8:50- 9:35 pt. |
|
B. SENGEBUSCH-MAŁECKA |
Zajęcia doraźne z języka polskiego |
11. 16:10-16:55 wt. |
|
M. KUJAWA |
Zajęcia doraźne z biologii |
10.40-11.25, czw. |
|
E. KORPUT-RYBSKA |
Zajęcia doraźne z jęz. angielskiego |
7.10-7.55 pon. |
KLASA |
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY |
RODZAJ/ NAZWA ZAJĘC |
TERMIN |