Nauczyciele i trenerzy

Nauczyciele i trenerzy Zespołu Szkół nr 9                                                   2015/2016

Nazwisko i imię

Przedmiot

Nazwisko i imię

Przedmiot 

Arbszajtis Anna

historia, wos 

Mania Małgorzata

wychowanie fizyczne

Banachowicz Anna 

n-el bibliotekarz, j. polski

Matuszczak Agata

matematyka

Baraszkiewicz Paweł  

trener - kajakarstwo

Morawska Barbara

j. niemiecki, j.angielski

Bartelak Jerzy

ed. dla bezpiecz.,historia 

Nowak Anna

opiekun świetlicy i SU

Bellwon Monika

biologia

Olejniczak Hanna

matematyka
Bełka-Siemion Aneta 

trener - wioślarstwo

Omniczyński Dariusz

trener - piłka nożna

Bernatajtys Daniel 

trener - wioślarstwo

Osiński Daniel

trener - piłka nożna

Bożejewicz Ludmiła

j. niemiecki, j.angielski

Oździńska Joanna             

zajęcia artystyczna

Budzyński  Marcin

geografia, religia

Paluszczak Tomasz

trener - kajakarstwo

Chojecki Mirosław

Dyrektor szkoły

historia, wos

Paprocka Beata

religia

Czubak Tomasz 

trener - wioślarstwo

Piotrowiak Ewelina

język niemiecki 

Gapska Weronika

matematyka, fizyka

Połońska Anna

język polski 

Gąsior Rafał  

trener - piłka siatkowa

Radomska-Wypych Kinga

język angielski

Geppert Agata 

biologia 

Rakowski Wiesław  

trener - kajakarstwo

Gołębiewska Małgorzata

fizyka, matematyka

Rucińska Renata

technika, informatyka 

Janaszkiewicz Małgorzata

język polski, język rosyjski

Sengebusch-Małecka Beata

język polski, wok

Jankowska Zdzisława

historia, wos

Stefańska  Malwina

trener - lekkoatletyka

Jankowski Grzegorz

trener - wioślarstwo

Szczepkowski Jan

trener - kajakarstwo

Jankowski Łukasz

trener - piłka nożna

Koźlinka-Stasiewska Katarzyna

zajęcia rewalidacyjne
Juhnke Maciej

trener - kajakarstwo

Szczyrba Joanna

język angielski 

Jurkiewicz  Ewa 

pedagog gimnazjum

Szukaj-Gamalczyk Katarzyna

język polski, etyka

Karsznia Iwona 

informatyka

Szymielewicz Marzena

wychowanie fizyczne

Kazieko Izabela

język angielski, język polski

Tadzik Martyna

psycholog sportu

Kiełpinska Anna

historia, wos, wdż

Ulanowski Łukasz

język rosyjski 

Kopczyk Agata

trener - piłka siatkowa

Walczak Piotr

wychowanie fizyczne

Kosiło Grzegorz

język angielski

Terebus Irena

pedagog liceum

Korput-Rybska Ewa

język angielski

Wesołowska Sylwia

matematyka

Kowalczyk Krzysztof

trener - piłka siatkowa

Witkowicz Grażyna

geografia

Kowalewska Urszula

chemia, przedsiebiorczość

Zaczek Tomasz

trener - piłka siatkowa

Kucińska Aneta

język polski

Zaparucha Bartosz

trener - piłka siatkowa

Kujawa Marta 

urlop rodzicielski

Zawichrowska Anna

wychowanie fizyczne

Landowska Agnieszka

Wicedyrektor szkoły

historia, wos

Lemanczyk Leszek

trener - wioślarstwo

Lewandowski Jacek

trener - lekkoatletyka